Aktualności

Published on 12 lipca, 2021 | by admin

Nowe porządki i zasady wśród kibiców Wisły Kraków

W związku z faktem, iż w ostatnim czasie w środowisku kibicowskim naszego klubu nie działo się najlepiej, nadeszła pora na wprowadzenie pewnych zmian. Zależy nam na odbudowie ruchu kibicowskiego Wisły Kraków. Jako przedstawiciele grup Wisła Kraków (anty 60) oraz Ultra Wisła, mające pełne poparcie zgód i układów (Polonia Przemyśl, Ruch, Elana, Widzew, Unia Tarnów, Lazio i Slovan*), pragniemy zaprezentować nowe porządki i zasady obowiązujące na trybunach od dnia dzisiejszego.
Zdecydowano, że wprowadza się zakaz wydawania jakichkolwiek gadżetów bez zgody osób uprawnionych do podjęcia owej decyzji. Za każde samowolne działanie będą wyciągane konsekwencje. Wszelkie zbiórki pieniędzy, które będą miały miejsce na Wiśle przeznaczone będą na oprawy oraz dla naszych braci po drugiej stronie muru.
Kluczowe dla poprawy sytuacji jest wzajemne wspieranie się z naszymi zgodami, nie tylko na meczach wyjazdowych, ale także podczas wszelakich akcji kibicowskich i charytatywnych.
Prosimy pamiętać, że reprezentujemy Wisłę Kraków, co wiąże się z obowiązkiem pokazania się z jak najlepszej strony. Dlatego też, wprowadzamy zakaz doprowadzenia się do stanu kompletnej nietrzeźwości.
Jednocześnie przypominamy, że zarówno mecz wyjazdowy jak i mecz u siebie to rzecz święta, niezależnie od rywala.
Pragniemy poinformować, iż każdy kontakt z osobami spod znaku 60, będzie surowo karany. Osoby te dopuściły się kradzieży i zniszczenia naszego klubu, wprowadzając przy tym dramatyczną sytuację na trybunach, konsekwencją tego był podział wśród kibiców naszego klubu.
Dotychczas na porządku dziennym były podziały na lepszych i gorszych. Od dnia dzisiejszego, każdy z nas traktowany jest na równi z innymi.
Wszelkie pomysły na dalsze działania mogące poprawić sytuacje są mile widziane. Jesteśmy otwarci na organizację wszelkich turniejów oraz akcji charytatywnych.
Pragniemy dodać, iż jedyną oficjalną stroną kibicowską, którą prowadzimy jest 100% Krk Style. Informujemy, iż strony takie jak Wisła sharks, azory i prądnik czerwony, prowadzone są przez 60tki.

Na zakończenie chcemy zaprosić 45 minut przed meczem pod gniazdo wszystkie osoby decyzyjne z FC oraz osoby, chcące pomóc nam w odbudowie Wisły. Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości co do sytuacji z 60tkami. Jesteśmy tu dla Was.
Cała Wisła zawsze razem!
*W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi sytuacji ze Slovanem, odpowiadamy: są to jedynie nasze prywatne kontakty, jednakże zarówno my u nich jak i oni u nas są mile widziani na stadionie.

źródło: 100% Krk Style

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv