Aktualności

Published on 26 grudnia, 2017 | by admin

Nieznani Sprawcy podsumowali 2017 rok

Nieznani Sprawcy:

Drodzy Kibice!

Przed nami koniec roku, w radiu let it snow let it snow, a to oznacza tylko jedno, przeróżne podsumowania czas rozpocząć!

Piro, pirotechnika, świecidełka, świdry, race, racuszki, wrocławie, strobki, strobusie, świece, dymowniczki, katiusze, bazuki oraz świdrygałki.
Nazw tych oficjalnych i mniej oficjalnych z pewnością jest zdecydowanie dużo więcej, ale z roku na rok chyba jest jeszcze więcej radości z odpalania każdej sztuki, a że sztuk coraz więcej to i radości pod dostatkiem.

W ostatnim czasie ujawniła się, po raz kolejny cała masa cygańskich mędrców z wąsami, którzy to zapowiadają walkę z pirtotechnika na polskich stadionach, twierdząc, że przez jej obecność ludzie się duszą, piłkarze nie mogą grać (?), a w Bangladeszu głodują dzieci.
Trochę nas już to nudzi, bo to ani pierwszy, ani nie ostatni raz…
Jednak korzystając z okazji pragniemy oświadczyć, że póki istnieje na Łazienkowskiej ruch kibicowski, tak długo my, kibice Legii Warszawa bedziemy odpalać pirotechnikę.
Jeśli bedzie taka konieczność będziemy przerywać mecze, rzucać race na murawę, obrzucać nią ochronę, policję i różne inne kurwy, co więcej informujemy, że nikt nas przed tym nie powstrzyma.

Średnio mamy ochotę po raz Bóg wie, który odnosić się do degrengolady jaka panuje na zdecydowanej większości trybun w Polsce.
Przypominamy tylko, jak co roku, to Wy w dużej mierze jesteście winni sytuacji jaka ma miejsce i sami kopiecie grób ruchowi ultras.

My tak jak wspominaliśmy wyżej, nie mamy zamiaru zwalniać tempa, a kolejnymi oprawami z tonami pirotechniki pragniemy zaszczepiać fanatyzm w kolejnych kibolach i pielęgnować zasady których się tutaj nauczyliśmy!

A w roku 2017 z dymem poszło :

– 1430 Rac
– 1800 Ognii wrocławskich
– 1000 Stroboskopów
– 310 Świec dymnych
– 80 Ognii rzymskich

Jebać psy!

źródło: Nieznani Sprawcy

Tags: , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv