Aktualności

Published on 4 kwietnia, 2017 | by admin

Nie odbędzie się zaplanowana na 8 kwietnia druga gala Iron Warriors Team

Z przykrością informujemy, że II gala IWT zaplanowana (po zmianie terminu) na 8 kwietnia 2017 nie odbędzie się w tym terminie z przyczyn od nas niezależnych. Robiliśmy wszystko wraz z halą Arena, żeby kolejny podany termin gali był ostatecznym jednak Wojewódzki Komendant Straży Pożarnej, który wcześniej zezwolił warunkowo na zorganizowanie gali IWT z obostrzeniami, uznał, że żadne imprezy w hali nie mogą się odbywać do czasu całkowitego wyeliminowania przyczyn zamknięcia obiektu.

Kolejny termin II gali podamy w momencie stu procentowej pewności, że Arena ma na to pozwolenie. Zakładamy, że będzie to miało miejsce w ciągu miesiąca, ale na ten moment, są to jedynie przypuszczenia.

W tym momencie nie rozważamy innego miejsca na zorganizowanie II gali IWT, dlatego czekamy na otwarcie Areny. Jeśli mielibyśmy brać pod uwagę inne miejsca, musiałoby to być innego miasto, żeby spełniało wszystkie przez nas zakładane warunki. Na bieżąco będziemy wszystkich informować o postępowaniach – Paweł Rydlewski, prezes zarządu IWT, promotor organizacji.

Bilety zakupione na galę 8 kwietnia oczywiście będą obowiązywały w następnym terminie. Jeśli ktoś zakupił bilet, a jednak nie ma pewności czy będzie mógł być z nami, taki bilet ma prawo oddać taką samą drogą i sposobem płatności jakim go nabył – informuje federacja Iron Warriors Team w opublikowanym dzisiaj oświadczeniu.

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv