Aktualności

Published on 27 stycznia, 2018 | by admin

Mundial: ponad 4 miliony zamówionych wejściówek.

Wraz z końcem stycznia zakończy się pierwsza część drugiej fazy sprzedaży wejściówek na mistrzostwa świata w Rosji. Do tej pory kibice zamówili ich ponad cztery miliony.

Jak informuje fifa.com, kibice na nadchodzący mundial w Rosji, złożyli zamówienie na ponad cztery miliony wejściówek. Rzecz jasna, największe zainteresowanie wykazują Rosjanie. Kolejne miejsca w klasyfikacji zajmują kibice z Niemiec, Argentyny, Meksyku, Brazylii oraz Peru.

Kibice naszej reprezentacji sklasyfikowani zostali na szóstej pozycji tego zestawienia, wyprzedzając kibiców z Hiszpanii, Kolumbii, USA i Holandii.

Zasady sprzedaży biletów na mundial w Rosji są podobne do tych, jakie znamy z innych piłkarskich turniejów. Oficjalna sprzedaż przeprowadzona jest tylko za pośrednictwem strony internetowej FIFA: www.tickets.fifa.com.

Kibice mają do wyboru jeden z trzech rodzajów zakupu wejściówki: kupno pojedynczego biletu na wybrany mecz, pakiet drużynowy (czyli na wszystkie spotkania wybranej reprezentacji) oraz pakiet stadionowy (wszystkie mecze na wybranym obiekcie).

Ze względu na ogromne zainteresowanie, FIFA rozprowadzi wejściówki na zasadzie losowania, a później uruchomi specjalny serwis dla kibiców odsprzedających swoje bilety.

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv