Aktualności

Published on 19 października, 2020 | by admin

Międzynarodowy Marsz o Wolność

Warszawa 24.10.2020 12:00 Międzynarodowy Marsz o Wolność

Międzynarodowy Marsz o Wolność – globalny sprzeciw wobec polityki rządu krajowego oraz politycznych i finansowych sił globalnych w kwestii COVID-19, stosowania niewiarygodnych testów PCR, nieuzasadnionych naukowo obostrzeń oraz bezprawnie stosowanych restrykcji, co prowadzi do paraliżu systemu opieki medycznej, edukacji, rujnuje firmy i gospodarkę, pozbawia ludzi poczucia bezpieczeństwa i środków do życia oraz buduje państwo totalitarne zagrażając zdrowiu i życiu.

Największy protest w Polsce i na świecie! Jednego dnia!

#stopCOVID1984

24.10.2020 spotykamy się pod siedzibą Kancelarii Prezesa Rady Ministrów al. Ujazdowskie 1/3 w Warszawie o godz. 12:00, skąd pójdziemy ulicami stolicy przez most Śląsko – Dąbrowski pod siedzibę Głównego Inspektora Sanitarnego.

#InternationalMarchForFreedom
24.10.2020 łączymy siły międzynarodowo!

Polska, Niemcy, Anglia, Argentyna, Boliwia, Peru, Ekwador, Bułgaria, Belgia, Irlandia. Dołączają kolejne państwa! Mamy dość! Żądamy zakończenia plandemii!

Powołując się na polskich profesorów i lekarzy – dr Zbigniewa Martykę, prof. dr hab. n. med. Ryszarda Rutkowskiego, lek. Pawła Basiukiewicza i innych – żądamy zaniechania wszelkich testów, izolacji i kwarantanny.Największe autorytety światowe (m.in. prof. Sucharit Bhakdi, prof. John Ioannidis, prof. Klaus Puschel) twierdzą, że nowy koronawirus COVID-19 NIE różni się od innych koronawirusów, że liczba osób, dla których ten wirus okazał się śmiertelny jest o wiele razy niższa niż podają oficjalne dane.Nieuzasadnione jest generowanie paniki i strachu oraz ograniczanie praw obywatelskich.

„Marsz o wolność” to kontynuacja protestów, które odbyły się w Polsce od początku ogłoszenia epidemii. 10 października 2020 r. odbyły się protesty w 50 miastach w całej Polsce jako zapowiedź wielkiego marszu ulicami Warszawy i innych państw na całym świecie, który odbędzie się 24 października 2020 r. Będą z nami zagraniczni goście i artyści.

Musisz tam być! Od tego zależy wolność Twoja i Twoich dzieci! 

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv