Published on 2 czerwca, 2020 | by admin

Mandaty dla kibiców Wisły Płock

PKO Ekstraklasa wróciła do gry, ale jeszcze przez kilkanaście dni kibice nie będą mogli wejść na stadiony. Fani Wisły Płock chcieli pokazać swoje wsparcie dla drużyny, a kilkunastu z nich zebrało się pod bramą stadionu i wznosiło okrzyki. Do akcji szybko wkroczyły patrole policji. 

Wisła Płock pierwszy mecz po restarcie ligi rozegrała na własnym stadionie. Niestety, zawodnicy nie mogli liczyć na doping swoich fanów – przepisy tego jeszcze zabraniają. Kibice będą mogli wrócić na stadion za niespełna trzy tygodnie. 

Kibice Wisły jednak nie zrezygnowali z okazania wsparcia swoim zawodnikiem. Na początku pierwszej połowy grupa kilkunastu fanów zebrała się pod dodatkowym ogrodzeniem, które zostało rozstawione przy ul. 7 czerwca 1991 r. i przez kilka minut dopingowali Nafciarzy. 

Na miejscu szybko zjawili się policjanci, którzy zabezpieczali okolice stadionu. Doping ustał, a kilku kibiców otrzymało 500-złotowe mandaty za nietrzymanie należytego obowiązkowego dwumetrowego dystansu. O sprawę zapytaliśmy w płockiej komendzie. 

źródło: Portal Płock

Tags: , , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv