Kibolskie Turnieje

Published on 2 lipca, 2018 | by admin

Letni Turniej Kibiców w Częstochowie 30.06.2018

30 czerwca odbył się Letni Turniej Kibiców w Częstochowie. W zawodach wzięło udział 16 drużyn, oprócz kibiców Rakowa obecni byli również kibice Chemika, Lechii Gdańsk, Stomilu Olsztyn, Śląska Wrocław i Videotonu. Na boisku tego dnia najlepszy okazał się Chemik, za to Stomilowcy wygrali zawody w przeciąganiu liny.

Relacja Rakowa Częstochowa:

W dniu 30 czerwca byliśmy gospodarzami Letniego Turnieju Kibiców. Zagrało w nim 16 drużyn w tym aż 6 spoza Częstochowy. Zwycięstwo odniosła drużyna Chemika Kędzierzyn pokonując w finale Red Blue Youngs. Trzecie miejsce przypadło zaś w udziale Stomilowi Olsztyn który mocno kontuzjowany wygrał w decydującym starciu rzuty karne z ekipą 3W. Dzięki za obecność i wspólną imprezę dla kiboli Chemika, Lechii Gdańsk, Stomilu, Śląska Wrocław i Videotonu.

Relacja Stomilu Olsztyn:

30 czerwca 2018 r. 30 Stomilowców było obecnych na Letnim Turnieju Kibiców w Częstochowie. Kibice Stomilu spisali się bardzo dobrze i zajęli 3 miejsce na 16 drużyn! W Częstochowie mieliśmy dwie swoje flagi: Denaturat Boys oraz Stomil Jaroty. Zwycięstwo odniosła drużyna Chemika Kędzierzyn pokonując w finale Red Blue Youngs, czyli kibiców Rakowa.

Tego dnia fanatycy Stomilu wygrali zawody w przeciąganiu liny. W turnieju brały udział ekipy Rakowa, Chemika, Lechii Gdańsk, Stomilu Olsztyn, Śląska Wrocław i Videotonu. Wielkie podziękowania dla kiboli Rakowa za zaproszenie i mega gościnę!

źródło: rakow.com.pl, kibice.stomil.olsztyn.pl

Tags: , , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv