Kibolskie Turnieje

Published on 11 lipca, 2018 | by admin

Letni turniej kibiców Hutnika Kraków

W sobotę 7 lipca odbył się Letni Turniej Kibiców Hutnika Kraków, na którym oprócz gospodarzy obecni byli również kibice Stomilu Olsztyn, Petrochemii Płock, 1 FC Magdeburgu oraz GKS-u Bełchatów.

Relacja Stomilu Olsztyn:

W sobotę 7 lipca, 24 osobowa delegacja kiboli Stomilu Olsztyn wybrała się na Nową Hutę, by uczestniczyć w „Letnim Turnieju Kibiców Hutnika”. Tym razem w zawodach sportowych nie poszło już nam tak dobrze. Zdobywamy jakieś punkty i strzelamy trochę goli w swojej grupie, jednak zajmujemy dalsze miejsca w tabeli. Długa trasa do Krakowa i słoneczna pogoda zrobiły swoje. Na płocie wywiesiliśmy tego dnia jedną flagę „AVE STOMIL”. Na turnieju obecne są także, poza solidną reprezentacją gospodarzy, ekipy Petrochemii Płock, 1 FC Magdeburg oraz GKS Bełchatów. Turniej wygrywa zespół ŁAZIORY BANDA, czyli ekipa sportowa z Nowej Huty. W finale pokonują naszych dobrych znajomych ze Skarpy. Po turnieju przyszedł czas na gościnę, która jak zawsze na Nowej Hucie była konkretna i ekipa Stomilu bawiła się do białego rana! Podziękowania dla kiboli Hutnika za zaproszenie na turniej i super przyjęcie naszej Stomilowskiej delegacji! OKS&HKS!

Bełchatowianie:
W ostatni weekend kibole GieKSy skorzystali z zaproszenia fanów Hutnika, którzy byli obecni u nas na zeszłorocznym Torfiorze Cup. Na Suchych Stawach, gdzie rozgrywany był turniej, zjawiło się 21 Torfiorzy z flagą-wizytówką grupy Valiant Boys. Poza gospodarzami i nami, w turnieju uczestniczyli kibole Stomilu Olsztyn, Petrochemii Płock i 1. FC Magdeburg. Niestety, nie udało nam się wziąć rewanżu za Torfiorze Cup 2017 (w którym zwyciężyła ekipa Hutnika) i w zmaganiach piłkarskich na Nowej Hucie nie dane było nam nawet wyjść z grupy, liczącej aż 8 drużyn. W trakcie turnieju, wraz z pozostałymi uczestnikami imprezy, wzięliśmy udział w realizacji zdjęć do teledysku „PDW” rapera z ekipy Hutnika – Boczka!

Podziękowania dla kiboli z Nowej Huty za zaproszenie na turniej, a przede wszystkim za świetną gościnę, która dla części z nas przedłużyła się aż do niedzielnego południa!

relacja: stomil.olsztyn.pl, Bełchatowianie

Tags: , , , , , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv