Stadiony

Published on 18 listopada, 2018 | by admin

Legnica: Nowe nagłośnienie na stadionie Miedzi

Będzie kosztowało pół miliona złotych i ma być zainstalowane już za miesiąc. Nagłośnienie na legnickim stadionie to kolejna już w tym roku inwestycja podnosząca jakość infrastruktury.

Dokładnie 538,2 tys. zł ma kosztować nowoczesny system nagłośnienia, który dla legnickiego stadionu przygotuje firma Net Service.

Wykonawcę udało się wyłonić dopiero za drugim razem, ponieważ w pierwszym postępowaniu – z października – jedyna oferta opiewała na prawie 700 tys. zł i została uznana za przekraczającą możliwości miasta.

W ramach tego zadania firma Net Service dostarczy i zamontuje zestawy głośnikowe, wzmacniacze mocy, cyfrowe konsolety foniczne, aktywne monitory odsłuchowe, mikrofony bezprzewodowe, rejestrator dźwięku i inne. Dzięki innowacyjności jakość dźwięku będzie porównywalna z tą na największych krajowych stadionach. Na realizację zadania magistrat dał czas do 17 grudnia włącznie.

Co prawda nie jest to projekt równie duży, jak instalacja dachu nad trzema trybunami z 2017, ale stanowi kolejny krok w podnoszeniu standardu Stadionu im. Orła Białego. Tylko w tym roku modernizacji poddano kabiny komentatorskie i system obsługi telebimu, monitoring stadionowy (przybyło 8 kamer, zwiększając całkowitą liczbę do 30), a obie szatnie przeszły remont.

źródło: stadiony.net

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv