Aktualności

Published on 1 października, 2013 | by admin

Lech Poznań ze zdjęciami kibiców na koszulkach!

Od rundy wiosennej piłkarze Lecha Poznań we wszystkich meczach będą występowali w koszulkach z numerami na plecach stworzonymi z fotografii, na których widnieją twarze kibiców Kolejorza.

To pierwszy klub w Polsce, który włączył się do znanego na całym świecie projektu “Playing2”. Uczestniczy w nim sporo klubów hiszpańskich. Zawodnicy Realu Madryt mieli takie numery na trykotach podczas meczu o Puchar Santiago Bernabeu, a regularnie występują w nich piłkarze Athleticu Bilbao, Osasuny Pampeluna, czy Realu Sociedad San Sebastian.

– Już można wybierać cyfry w numerach zawodników i miejsce, gdzie będzie widniało nasze zdjęcie. To wyjątkowa możliwość zostania częścią zespołu na 90 minut. Sprzedaż będzie trwać do połowy grudnia – mówi rzecznik prasowy Lecha, Łukasz Borowicz. – Świetny pomysł, fantastycznie będzie zagrać ze zdjęciami naszych kibiców na plecach. Bardzo fajnie, że na umiejscowienie fotografii można wybierać konkretne cyfry, a nie numery zawodników. Kto zatem wybierze 1 i 8 pojawi się na obu cyfrach mojego numeru i co najmniej u jeszcze kilku innych naszych piłkarzy. Pamiętajcie, że ja gram z osiemnastką – uśmiecha się napastnik Bartosz Ślusarski.

– Kibice będą mogli rejestrować się na stronie lechpoznan.pl/playing2. Po założeniu konta należy zaznaczyć wybraną cyfrę, a w dalszej kolejności wybrać miejsce na tej cyfrze. Koszt zamieszczenia jednego zdjęcia na wybranej cyfrze to 50 zł lub 12 euro. Rejestracja i wybór zdjęcia trwa nie dłużej niż 5 minut – tłumaczy Borowicz.

Właśnie w ten symboliczny sposób kibice będą obecni przy zespole w każdym momencie związanym z meczem – w szatni, podczas rozgrzewki, odprawy, wyjścia na boisko, czy w trakcie samej gry. Koszulki z nadrukowanymi numerami “Playing2” będą dostępne w Oficjalnym Sklepie Lecha Poznań i w e-sklepie. Zakupu będzie można dokonywać w systemie przedsprzedaży, odbiór gotowych trykotów zaplanowano najpóźniej tuż przed wznowieniem rozgrywek ligowych w lutym 2014 roku.

źródło: Przegląd Sportowy

zp8497586rq

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv