Aktualności

Published on 8 maja, 2016 | by admin

Lech Poznań odwoła się od nałożonej kary.

Komisja Dyscyplinarna surowo ukarała Kolejorza za finał Pucharu Polski na Stadionie Narodowym. Władze poznańskiego klubu zamierzają się odwoływać od powziętej decyzji. O planach w tej sprawie powiedział rzecznik Łukasz Borowicz w rozmowie z dziennikarzem TVN24.

– Uważamy, że decyzja Komisji Dyscyplinarnej jest na tyle dotkliwa, surowa i trudna do akceptacji, że musimy się odwołać. Jesteśmy na to zdecydowani. Czekamy na uzasadnienie tej decyzji. Wówczas zostaną sporządzone wszystkie dokumenty odwoławcze. Przygotujemy całą argumentację, która trafi do PZPN. Kara finansowa jest bardzo dotkliwa. Żaden klub nie był dotąd tak bardzo ukarany. Sporo klubów w Polsce nie wydaje nawet tyle na transfery, to pokazuje skalę – powiedział rzecznik klubu.

Włodarze Lecha będą próbować walczyć o otwarcie trybun poznańskiego obiektu na spotkania Pucharu Polski w przyszłym sezonie. – Chcemy, żeby drużyna otrzymywała wsparcie z trybun. Na PGE Narodowym było ponad 11 tysięcy kibiców Kolejorza, a konsekwencję działania kilkunastu osób odczują nie tylko oni, ale wszyscy, którzy chodzą na nasze mecze – powiedział na antenie TVN24 rzecznik prasowy poznańskiego klubu.

źródło: TVN24

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv