Aktualności

Published on 17 czerwca, 2018 | by admin

Koniec bojkotu kibiców Cracovii

Oświadczenie kibiców Cracovii:

Na wstępie chcielibyśmy oznajmić wszystkim, że bojkot został zakończony!

BILETY WRACAJĄ DO OGÓLNEJ SPRZEDAŻY! Doszliśmy do porozumienia z władzami klubu, wobec czego z początkiem nowego sezonu WRACAMY NA ZIEMIĘ ŚWIĘTĄ! Co do sytuacji w klubie – przedstawiciele wszystkich grup kibicowskich brali udział w wielu spotkaniach z zarządem klubu. Nie będziemy wymieniać jakie tematy i sprawy były omawiane, ponieważ są to sprawy, które nie koniecznie powinny być pisane w internecie i nie jest konieczne, aby każdy znał ich przebieg. Najważniejszy dla nas cel został osiągnięty – są osoby odpowiedzialne za kontakt pomiędzy klubem, a kibicami. To pozwoli rozwiązywać wszystkie sporne kwestie i problemy na bieżąco​. Jak będzie – czas pokaże.

Nadszedł więc czas przedstawienia Wam pobojkotowych postulatów, zmian oraz nowych zasad jakie nastąpią w życiu każdego fanatyka Cracovii. Wszystko po to, byśmy na kibicowskie szlaki wrócili silniejsi niż dotychczas.

1) Nowa odsłona sektora D – udało się zorganizować poszerzenie sektora – krata, która skracała sektor D od strony sektora B zostanie przesunięta do łuku, co pozwoli na powiększenie trybuny.

2) Mobilizujemy się na osiedlach i w fan clubach! WSZYSCY FANATYCY mają obowiązek zajmować miejsca w młynie, wracamy z nową siłą po długiej przerwie, każdy miał czas na przemyślenia – mamy nadzieję, że każdy przemyślał też co sam może dać od siebie, aby było co raz lepiej! Tak więc priorytetowo – ZAPEŁNIAMY CAŁY SEKTOR D! WSZYSCY NA MŁYN!

3) Flagi osiedlowe i fan clubowe nie będą wieszane na meczach u siebie i wyjazdach. Decyzja ta podyktowana jest przez spadek formy danych osiedli i fc. Od dziś każdy daje z siebie 100%!

4) Zakaz wydawania gadżetów osiedlowych i fan clubowych na własną rękę. Każde osiedle lub fc chcące wydać dany gadżet przynosi projekt do sklepu K1 lub w trakcie meczów pod gniazdo wraz z listą osób, które mają go otrzymać. Jeżeli projekt zostanie zatwierdzony przez osoby decyzyjne – zostanie zrealizowany. Dodatkowo niektóre hasła i emblematy nie będą mogły być używane, jeżeli dane osiedle czy fc nie ma nic wspólnego ze sportowym trybem życia. Na to czy dany gadżet zostanie wydany i czy w pierwotnej wersji składać się bedzię wiele czynników, m.in.: aktywność osiedla/fc taka jak: liczba osób na młynie, liczba osób na wyjazdach i przede wszystkim sportowy tryb życia!

5) Bardzo duży nacisk kłaść będziemy na wyjazdy, stąd też na każdym osiedlu i w fan clubach zostaną wyznaczone osoby odpowiedzialne za tworzenie list wyjazdowych.

6) Przed startem sezonu zorganizowane zostanie spotkanie na którym szczegółowo omówione zostaną powyższe zasady – na spotkaniu będą przedstawiciele wszystkich grup kibicowskich, a także przedstawiciele KAŻDEGO osiedla i fc. Odpowiednie osoby poinformują kiedy i gdzie to spotkanie się odbędzie.

7) Koniec anonimowości i prowokacji na forum! Przed pierwszym sierpniowym meczem u siebie dział „Głos z trybun” zostanie zamknięty i każda osoba, która chce aktywnie uczestniczyć w dyskusjach będzie musiała przynieść pod gniazdo na D kartkę ze swoim nickiem.

8) Na sam koniec już teraz ogłaszamy WIELKĄ MOBILIZACJĘ przed sezonem.

Przed nami 3 priorytety :

1. Wyjazd do Wrocławia – tutaj już niebawem pojawią się informacje o zapisach. Na pewno pojedziemy autokarami i niech każdy nakręca się na osiedlach i w swoich miejscowościach! WSZYSCY DO WROCŁAWIA !!!

2. Mecz u siebie z Arką – chyba nikomu nie trzeba przypominać, że wracamy na Ziemię Świętą po 8 miesięcznej przerwie… WSZYSCY NA „D”!!!

3. Wyjazd do Szczecina – „koledzy” z Pomorza dość licznie przybywali na nasz stadion w zeszłym sezonie, nie możemy być im dłużni… Mamy nadzieję, że nie trzeba namawiać do mobilizacji na ten wyjazd. Każdy, bez wyjątków robi to u siebie na osiedlu! WSZYSCY DO SZCZECINA!!!

PAMIĘTAJMY ŻE CRACOVIA TO JEDNA WIELKA RODZINA, UDOWODNIJMY, ŻE TO NIE PUSTE SLOGANY I NIECH KAŻDY POWTARZA SOBIE: WRACAMY SILNIEJSI!!! Z KIBICOWSKIM POZDROWIENIEM – GRUPY KIBICOWSKIE CRACOVII

źródło: cracoviatomy.pl

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv