Reprezentacja

Published on 23 października, 2021 | by admin

Komunikat dotyczący sprzedaży biletów na mecz Polska – Węgry

Polski Związek Piłki Nożnej pragnie poinformować, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem zakupem biletów na mecz Polska – Węgry który odbędzie się 15.11.2021 roku w Warszawie oraz docierającymi do PZPN informacjami o procederze nieuprawnionej odsprzedaży biletów po zawyżonych cenach, PZPN na ostatni mecz eliminacyjny podjął szereg działań mających na celu zapobiegnięciu zakupowi biletów w celu dalszej odsprzedaży z zyskiem.

Jednym z działań sprzedaży biletów tylko w formie drukowanej i wysyłka do klienta docelowego biletu kurierem. Wydruk własny (print at home) nie będzie dostępny na wskazany mecz.

Polski Związek Piłki Nożnej niniejszym oświadcza, że sprzedaż biletów na mecze reprezentacji Polski oraz finał Pucharu Polski odbywa się wyłącznie za pośrednictwem strony PZPN https://bilety.laczynaspilka.pl/

PZPN nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nabywania biletów za pośrednictwem podmiotów trzecich, nieposiadających praw do sprzedaży i dystrybucji biletów.

Dalsza odsprzedaż biletów z zyskiem bądź ich nabywanie z zamiarem dalszej odsprzedaży z zyskiem, stanowi wykroczenie z art. 133 § 1 Kodeksu wykroczeń.

źródło: PZPN

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv