Aktualności

Published on 23 września, 2014 | by admin

Komplet widzów na pucharze

Mecz 1/16 finału Pucharu Polski, w którym Miedź Legnica podejmować będzie Legię Warszawa, obejrzy z trybun komplet widzów. Stadion pierwszoligowego zespołu może pomieścić maksymalnie sześć tysięcy kibiców i tyle samo wejściówek trafiło do sprzedaży.

W poniedziałek rzecznik Miedzi Legnica Tomasz Brusiło poinformował, że do sprzedania pozostało jeszcze tylko niespełna dwieście biletów.

– Sytuacja się zmienia, bo przez cały dzień przychodzą kibice i kupują wejściówki. Możemy śmiało założyć, że w środę na trybunach naszego stadionu zasiądzie sześć tysięcy kibiców, czyli będzie komplet – dodał Brusiło.

Z dobrej frekwencji cieszy się trener gospodarzy środowego spotkania – Wojciech Stawowy.

Zupełnie inaczej się gra, kiedy stadion jest pełen. Liczę, że to uskrzydli moją drużynę i stworzymy ciekawe widowisko – zapowiada szkoleniowiec. – Legia to w tej chwili najlepszy polski zespół, który z powodzeniem radzi sobie też w Lidze Europy. Nie zamierzamy jednak jeszcze przed pierwszym gwizdkiem się poddać. W tym sezonie priorytetem dla nas jest liga, ale chcemy też powalczyć w Pucharze Polski, który jest okazją do sprawdzenia się z najsilniejszymi drużynami w kraju.

Początek meczu Miedź – Legia w najbliższą środę – 24 września – o godzinie 17:45

Tags: , , ,


About the Author



Back to Top ↑

frivfrivfriv