Aktualności

Published on 2 sierpnia, 2017 | by admin

KL ukarała Legię, Sandecję, Śląsk i Wisłę Kraków

Komisja Ligi na dzisiejszym posiedzeniu ukarała Legię Warszawa, Sandecję Nowy Sącz, Śląsk Wrocław i Wisłę Kraków za zachowanie swoich kibiców.

Komunikat Komisji Ligi:

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy oraz gości podczas meczu Legia Warszawa – Sandecja Nowy Sącz w 3. kolejce Ekstraklasy, na oba kluby nałożono kary: na klub z Warszawy karę finansową w wysokości 20 tysięcy złotych oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na najbliższy mecz Ekstraklasy z Sandecją; na klub z Nowego Sącza zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na następny mecz Ekstraklasy.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk w 3. kolejce Ekstraklasy, na klub z Wrocławia nałożono karę finansową w wysokości 10 tysięcy złotych.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy oraz gości podczas meczu Górnik Zabrze – Wisła Kraków w 3. kolejce Ekstraklasy na klub z Krakowa nałożono karę finansową w wysokości 7 tysięcy złotych w zawieszeniu na 6 m-cy oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 3 następne mecze Ekstraklasy.

źródło: Ekstraklasa SA

Tags: , , , , , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv