Aktualności

Published on 20 lutego, 2018 | by admin

Kibolska gra terenowa Kolejorza

Lech Poznań zagra 4 marca z Legią Warszawa. Kibice Kolejorza nie dogadali się w sprawie pociągu specjalnego i zamierzają udać się do Warszawy pociągami rejsowymi, Organizują przy okazji kibolską grę terenową.

Do tej pory kibice Lecha Poznań wybierając się do Warszawy transportem kolejowym, zawsze jeździli pociągami specjalnymi. PKP Intercity i Przewozy Regionalne w tym roku zaproponowało zdaniem kibiców zaporowe ceny. Rozmowy trwają już od stycznia. Przedstawiciele SKLP w rozmowach ze spółkami kolejowymi, dotyczące wynajmu pociągu specjalnego, chcą zapewnić przejazd ok. 1000 kibiców Lecha Poznań.

Na forum kibiców Lecha pojawił się komunikat zachęcający do wybrania pociągów rejsowych. Kibice będą też mogli uczestniczyć w kibolskiej grze terenowej.

„Kochani kibice! W trosce o nasze dobre samopoczucie i kultywowanie “tradycji” z minionych lat z niespodziewaną inicjatywą w stosunku do kibiców wyszły spółki kolejowe! Tak mocno i wyraźnie wyciągniętą ręką zapraszającą do wspólnej zabawy, cóż – nie sposób odrzucić.

Wyceny pociągów specjalnych przesunęły się do granic absurdu. Nasze działania na tym polu – mimo, że bardzo szeroko zakrojone – spotykają się głównie z obietnicami bez większego pokrycia. “Nikt nie da ci tyle, ile PKP obieca” – chciałoby się powiedzieć, albo nieco inaczej – “Nikt nie obieca ci tyle, co PKP”.

Warszawa – znana również jako “Radom Europy” oferuje mieszkańcom i turystom szereg atrakcji. Przy okazji meczu można się przecież przekonać jak “stolyca” wygląda nie tylko z perspektywy sektora gości na Łazienkowskiej. Proponujemy zatem KIBOLSKĄ GRĘ TERENOWĄ!!!

Zasady: Jedziemy do Warszawy pociągiem rejsowym. Wybór pociągu to również wybór poziomu trudności naszej KIBOLSKIEJ GRY TERENOWEJ. Zwiedzamy Warszawę, robiąc zdjęcia (preferowane selfie) zwiedzając muzea, wystawy – innymi słowy – uczestnicząc w niedzielnym życiu stolicy. Gra kończy się pod sektorem gości przed meczem. Gra może zostać zakończona przez jej uczestnika znacznie wcześniej, jeśli złamie PEWNE reguły kibicowskie. Przy wejściu na sektor gości okazywane będą zdobyte “trofea” – na przykład bilety ze wstępów do muzeów, galerii, wystaw…

Dodatkowe punkty – nocna impreza w Warszawie
Dodatkowe punkty EXTRA – sami się domyślcie o co chodzi w kwestii trofeów 🙂
Plus Extra 100 punktów za pomarańczowego fleka na lewej stronie 🙂

Poziom “Śniadanie u Mioduskiego” – TLK 71100 – odjazd 7:21 z Poznania
Poziom “Szklana pułapka” – TLK 82140 – odjazd 10:04 z Poznania
Poziom “Mission Impossible: Level Bnin” – EIC 43 – odjazd 12:33 – tylko dwa przystanki w drodze do Warszawy – dla prawdziwych “hardcorowych oldschoolowców”
Poziom “Szybcy i wściekli” – TLK 81106 – odjazd 13:14 z Poznania.

Powrót: Poziom: “Rambo 3” – samodzielne dotarcie na Warszawę Zachodnią.

W naszej grze przypuszczanie będą brać udział wszelkiego rodzaju “wrogowie”. Poniżej krótka charakterystyka:
– przeszkadzajki czarne z białymi “końcówkami” – na terenie całej gry terenowej
– przeszkadzajki niebieskie z migającymi światełkami – na terenie całej gry terenowej
– przeszkadzajki granatowe – w okolicach dworców i w pociągach
– przeszkadzajki zielone – w stolicy i okolicach.

Wyniki liczyć będziemy również sekcyjnie!

Życzymy miłej zabawy!”

Tags: , , , , , ,


About the Author



Back to Top ↑

frivfrivfriv