Kibolskie Turnieje

Published on 14 lutego, 2020 | by admin

Kibicowski turniej Olimpii Grudziądz 08.02.2020

W sobotę, 8 lutego kibice Olimpii Grudziądz zorganizowali turniej z udziałem Drwęcy Nowe Miasto, Wigier Suwałki i Pogoni Lębork.

Kibice Olimpii Grudziądz:

W ostatnią sobotę 8 lutego zorganizowaliśmy Turniej Kibiców Olimpii Grudziądz z udziałem Drwęcy Nowe Miasto, Wigier Suwałki i Pogoni Lębork. Puchary za zwycięstwo w zmaganiach piłkarskich oraz przeciągania liny wędrują do gości z Lęborka. Nasz przedstawiciel zdominował wyciskanie sztangi. Cały turniej uważamy za bardzo udany i dziękujemy wszystkim gościom za przybycie! 

UltrasPogoń:

W ostatnią sobotę (8 luty 2020) bierzemy udział w turnieju organizowanym przez kibiców Olimpii Grudziądz. Na miejscu meldujemy się w 40 osób. W zawodach oprócz nas i gospodarzy udział wzięły ekipy Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie i Wigier Suwałki. O dziwo nasza drużyna, przy konkretnym dopingu, zajmuje pierwsze miejsce w zmaganiach piłkarskich. Chyba pierwszy raz w naszej historii. Wygrywamy też konkurencję przeciągania liny. Po zmaganiach sportowych integracja do białego rana. Dzięki za zaproszenie i brawa za organizacje. Do następnego! 

Wigry Suwałki:
Na turnieju , który został zorganizowany przez naszych braci z Grudziądza meldujemy się w 20 os. w tym delegacja fanatyków z Olecka. Obecni są również kibice Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie i Pogoni Lębork. Dziękujemy za konkretną gościnę i bardzo dobrą organizację imprezy.

Wigry Suwałki FC Olecko:

Na sobotnim turnieju Olimpii Grudziądz obecni jesteśmy w 8 osób z flagą.Dzięki wielkie za zaproszenie i gościnę OG&WS!

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv