Aktualności

Published on 2 lutego, 2017 | by admin

Kibicom Jagiellonii uda się wygrać zakład?

Początek roku przyniósł informacje z których nie ucieszył się chyba żaden fan Jagiellonii Białystok. Klub z Podlasia podał nowy cennik karnetów, co oznacza że stali nabywcy abonamentów będą musieli się przygotować na większy wydatek.

Niezbyt entuzjastyczne przyjęcie nowego cennika spotkało się z mocną krytyką włodarzy klubu. Dzięki staraniom przedstawicieli środowiska kibiców, udało się osiągnąć kompromis w tej sprawie – jeśli kibicom uda się kupić 2 tysiące karnetów na sektor Ultra, klub sprzeda kibicom tańsze karnety na nadchodzącą rundę. Jeśli nie – bilety będą w regularnej cenie a fani Jagiellonii nie będą pertraktować w sprawie nowych, wyższych cen.

Jak na chwilę przez inauguracją rozgrywek wygląda stan tej klubowej rywalizacji? Według regionalnego serwisu serwis bia24.pl, który cytuje Agnieszkę Syczewską, wiceprezes zarządu SSA Jagiellonia Białystok nie wygląda to najlepiej. Na 1600 sprzedanych karnetów, na sektor Ultra zostało zakupionych 160 abonamentów.

Broni w walce o korzystny dla kibiców rezultat zakładu, nie składa Adam Tołoczko ze Stowarzyszenia Dzieci Białegostoku: – “-Dzisiaj u nas taka szersza grupa ruszyła do zakupów, także liczba wykupionych karnetów wzrośnie – myślę – do 300. Czy się uda, zebrać dwa tysiące – nie wiem. My w każdym razie jako stowarzyszenie staraliśmy się załatwić dla kibiców troszeczkę tańsze karnety(…) Myślę, że teraz, z początkiem lutego to wszystko ruszy, ale trudno mi ocenić czy na pewno się uda.

Więcej na łamach bia24.pl: Jagiellonia – kibice: zakład na razie przegrany

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv