Published on 24 stycznia, 2021 | by admin

Kibice Pogoni walczą o swój klub

Wiele wskazuje na to, że ze względów finansowych Pogoń Zduńska Wola nie przystąpi do rundy wiosennej piłkarskiej IV ligi. Od ponad tygodnia kibice drużyny organizują akcje wspierające klub.

Pogoń nie jest w stanie dojść do porozumienia z przedstawicielami magistratu. Klub uważa, że otrzymuje za małe wsparcie finansowe od miasta. Głos w tej sprawie zabrał jeden z kibiców Pogoni:

  • Postanowiliśmy na terenie miasta wywiesić transparenty pokazującego wsparcie dla klubu. Na stronie facebookowej Weberlandia zrobiliśmy akcję promocyjną uświadamiającą dlaczego to robimy, przeciwko komu i jaki jest sens. Tam zamieściliśmy większość informacji, które są najważniejsze z naszego punktu widzenia. Spotkaliśmy się z Jakubem Trenknerem (przewodniczący Rady Miasta Zduńska Wola). Na tym spotkaniu nie padło nic konkretnego, tylko lanie wody, zamydlanie oczu.

Wczoraj kibice Pogoni spotkali się przed Ratuszem, by zademonstrować swoje poparcie dla klubu i wyrazić sprzeciw wobec działań miasta.

W ciągu najbliższych dni powinny zapaść ostateczne decyzje, co do przyszłości Pogoni. Klub pozostaje bez trenera i nie rozpoczął przygotowań do rundy wiosennej.

źródło: www.nasze.fm

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv