Aktualności

Published on 29 maja, 2018 | by admin

Kibice Motoru zatrzymani

Motor Lublin po wygranym meczu w Chełmie, nadal ma duże szanse na awans do II ligi. Podczas wyjazdu, policja zatrzymała trzech kibiców i postawiła im zarzuty znieważenia policjantów.

400 kibiców Motoru na wyjeździe
Kibice Motoru odwiedzili stadion Chełmianki w 400 osób. Niestety w trakcie przejazdu policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 21 do 39 lat.

3 zatrzymanych kibiców i wnioski do sądu
„Powodem zatrzymania mężczyzn były niezgodne z prawem zachowania wobec umundurowanych funkcjonariuszy. Młodzi ludzie już w pociągu zachowywali się bardzo głośno, wykrzykiwali wulgaryzmy i nie reagowali a na wyraźne polecenia policjantów o zachowanie zgodne z prawem. Kolejne niewłaściwe zachowania kibiców miały miejsce na terenie dworca kolejowego. W chwili zdarzenia wszyscy byli nietrzeźwi. W niedzielę usłyszeli już zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej policjanta, znieważenia policjantów, zmuszania do zaniechania czynności służbowej, a także gróźb.” – informuje Dziennik Wschodni.

To nie koniec kar dla kibiców z Lublina. Wobec kolejnych dwóch, policjanci skierowali wnioski do sądu grodzkiego. Zarzucają im używanie słów wulgarnych i spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym.

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv