Aktualności

Published on 14 kwietnia, 2021 | by admin

Kawał chłopa i charakternego bijoka. KING KONG wchodzi do gry!

Uliczny wojownik mierzący ponad 2 metry wzrostu i ważący ponad 130 kg. Najtwardszy z twardych, wielki, barczysty z szaleństwem w oczach. Karol “KING KONG” Grzesiuk gotowy aby się sprawdzić z największymi zakapiorami walk na gołe pięści. GROMDA 5 nadchodzi.

Niebawem kolejne walki na gołe pięści w Polsce. Organizacja GROMDA, którą prowadzi Mariusz Grabowski oraz Mateusz Borek zyskała ogromną popularność w ciągu ostatniego roku i zdominowała nasz rynek, jeżeli chodzi o pojedynki bez rękawic. Na tę chwilę GROMDA jest największą organizacją w Polsce zrzeszającą zawodników, których cechuje chęć walki na gołe pięści.

Czym jest GROMDA i czym się wyróżnia? Pierwsza gala organizacji przypadła na 6 czerwca 2020 roku. Projekt przyjął się i odbił w mediach społecznościowych dużym echem. Organizatorzy chwalili się dobrą sprzedażą PPV i postanowili kontynuować swój pomysł. Teraz wiemy już, że GROMDA przyciąga przed ekrany wielu kibiców i jest chętnie komentowanym wydarzeniem sportowym w internecie. Pojedynki dobrze się ogląda, ponieważ Mariusz Grabowski wstrzelił się idealnie z zasadami toczonych bojów. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygnął swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Kiedy możemy spodziewać się gali GROMDA 5? Dowiemy się już wkrótce.

GROMDA: Nie ma miękkiej gry.
Uwaga! Tylko dla twardych sk*rwieli.
#GROMDA #GROMDA5 #nagołepięści

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv