Aktualności

Published on 17 stycznia, 2017 | by admin

Karnetowy zakład w Białymstoku.

Jaga startuje ze sprzedażą karnetów na rundę wiosenną. Na włodarzy lidera ekstraklasowych rozgrywek spadło wiele negatywnych komentarzy po opublikowaniu cennika, według którego posiadacze takiej typu wejściówki będą musieli w tym roku przygotować się na większy wydatek.

Agnieszka Syczewska, wiceprezes klubu, zmianę cen karnetów argumentuje nowelizacją kodeksu pracy i i przepisów dotyczących minimalnego wynagrodzenia. Przedstawicielom grup kibicowskim udało się jednak osiągnąć kompromis w tej sprawie.

Jeśli kibicom uda się rozprowadzić między sobą dwa tysiące karnetów na sektor Ultra, będą mogli kupić je po starej cenie. Jeżeli kibicom nie uda się sprzedać takiej liczby karnetów, to więcej o tańsze walczyć nie będą.

“(…)dlatego też zachęcam i apeluje do wszystkich kibiców Jagiellonii zasiadających na sektorze Ultra, by w końcu zebrać się wszyscy w jedną wielką grupę i solidarnie kupić karnet na rundę wiosenną (…) tak by stać się konkretnym partnerem do negocjacji i w bliskiej przyszłości zmienić politykę sprzedaży biletów/karnetów, która “omija” kibiców od lat chodzących na mecze czy zakupujących karnety” – możemy przeczytać na forum Jagi.

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv