Aktualności

Published on 1 lipca, 2018 | by admin

Jagiellonia z własnym piwem.

Klubowe piwo opatrzone herbem wicemistrzów kraju już wkrótce trafi do ogólnej sprzedaży. To kolejny produkt spożywczy, który fani Jagiellonii Białystok będą mogli znaleźć na sklepowych półkach.

Piwo Klubowe jest piątym z kolei produktem spożywczym, który będzie można dostać w sklepach. Wcześniej na rynek został wprowadzony napój energetyczny “Jaga Energy Drink”, woda “Jaga Sport Water”, szampan bezalkoholowy dla dzieci “Jaga Bąbel”, oraz napój izotoniczny “Jaga Isoactive”.

Warzony przez browar Sulimar nowy jagielloński trunek jest piwem dolnej fermentacji, filtrowanym i pasteryzowanym, o pełnym, słodowym smaku i umiarkowanej goryczce. Charakteryzuje się delikatnie bursztynową barwą, białą drobno-pęcherzykowatą pianą, a także odpowiednim balansem pomiędzy mocą ekstraktu, a alkoholem, co buduje jego bardzo dobrą pijalność.

– Cieszymy się, że wprowadzone dotychczas produkty spotkały się z pozytywnym odbiorem. Świadomi faktu, że sektor piw ciągle się rozwija, odpowiadamy na potrzeby rynku i wierzymy, że nasi pełnoletni kibice będą z tego powodu zadowoleni. Mamy nadzieję, że piwo Klubowe przypadnie do gustu miłośnikom złotego trunku. To dla nas duża satysfakcja, że możemy stale poszerzać ofertę. Postaramy się jeszcze niejednokrotnie pozytywnie zaskoczyć. Jednocześnie dziękujemy Kibicom, którzy sięgają po nasze produkty, bo kupując je, wspierają Klub – powiedziała Agnieszka Klim, dyrektor ds. Marketingu Jagiellonii.

Dystrybucją piwa Klubowe zajmuje się firma Tedi.

źródło: materiały prasowe

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv