Kibolskie Turnieje

Published on 19 czerwca, 2022 | by admin

I Międzynarodowy Turniej Piłkarski Chojna Cup 2022

FCh’92:

Za nami I Międzynarodowy turniej piłkarski Chojna Cup 2022 z okazji 30-lecia Fan-Clubu szczecińskiej Pogoni z Chojny. W turnieju uczestniczyło 26 drużyn. Goście z kraju i zagranicy. Do niewielkiej miejscowości w okolicach Chojny, nad malowniczo położony teren nad jeziorkiem, w sobotni, upalny poranek dotarły zaproszone ekipy z Rotterdamu, Berlina, Osijeku, Kołobrzegu, jak również większość ekip ze Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego. Na boisku najlepsza okazała się ekipa z Drawska Pomorskiego i to ona zabrała puchar do domu. W wyciskaniu sztangi najlepszy okazał się przedstawiciel Dębna. W przeciąganiu liny najsilniejsza była ekipa LFS. Mimo upalnej pogody zabawa podczas turnieju była przednia dzięki pobliskiemu jeziorku, w którym co chwilę uczestniczy turnieju, się schładzali. Po rozdaniu pucharów i dyplomów, które wręczała burmistrz Chojny pani Barbara Rawecka, rozpoczęła się część integracyjna. Zabawa trwała do wczesnych godzin rannych. Był to pierwszy turniej organizowany przez nasz FC, mamy nadzieję, że wszyscy nasi goście bawili się wyśmienicie. Przez cały dzień przez turniej przewinęło się ok. 400 osób! Co nawet nas samych, z natury optymistów pozytywnie zaskoczyło. Są pewne plany co do przyszłości tego turnieju, ale na razie za wcześnie na jakieś konkrety. Podziękowania dla wszystkich uczestników za udział, za zacną i godną zabawę. FC Chojna pozdrawia wszystkich uczestników turnieju całą granatowo-bordową rodzinę, Kotwicę Kołobrzeg, Feyenoord, Dynamo i Kohortę Osijek! Do zobaczenia i jeszcze raz dzięki bez Was nie byłoby tak wyśmienitej zabawy! Tylko to, co najlepsze jest wystarczająco dobre FC Chojna 1992-2022.

FC Dębno:

W dniu 18.06.2022 braliśmy udział w I Międzynarodowym turnieju piłkarskim „Chojna Cup” z okazji 30-lecia Fan-Clubu Chojna. W wyciskaniu sztangi zajęliśmy pierwsze miejsce, a w przeciąganiu liny w finale ulegliśmy tylko ekipie LFS. Piłkarsko turniej zakończył się dla nas dosyć szybko. Chcielibyśmy podziękować organizatorom ekipie FCh’92 za zajebisty turniej i super organizacje. Życzymy ekipie z Chojny kolejnych 30 lat na takim samym wysokim poziomie reprezentowania naszej kochanej Pogoni.

Policcy Fanatycy:

30 LAT HISTORII DUMY I TRADYCJI
FCh’92 💪

W dniu wczorajszym korzystamy z zaproszenia i bierzemy udział w Pierwszym Międzynarodowym turnieju Chojna CUP 2022!
Piłkarsko zgarniamy wszystkie nagrody, jakie były przewidziane za udział w turnieju. Po fazie grupowej kończymy zmagania sportowe i zaczynamy integrację nad jeziorkiem, która trwa…😎
Dziękujemy za zaproszenie FCh’92, mega gościnność i zajebistą organizacje 🏆

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv