Sezon 2018/2019

Published on 10 listopada, 2018 | by admin

Hutnik Kraków – Avia Świdnik 10.11.2018

Relacja Hutnika:

Nudnie zapowiadający się mecz urozmaicają nam kibice Avii którzy w ok 30-40 osób podjeżdżają autokarem w trakcie trwania pierwszej połowy pod nasze główne wejście. Zostają zauważeni przez osoby od nas które informują o gościach resztę ekipy na sektorze. Wysypujemy się przez glowna bramę po stadion gdzie juz czeka zebrana ekipa Avii. Dochodzi do starcia. Kibice Avii zaczynaja wyłapywać KO gubiąc fanty (m.in. 7 kominów).
Reszta cofa się całkiem. Widząc odwrót przeciwników i zbliżające się radiole wracamy na stadion. Wszystko honorowo, Avia na plus podjazd pod kasy. Starcie wygrane przez Nas!

Relacja Avii Świdnik:

Nas w Krakowie 42 osoby w tym gościnnie 7 chłopaków z Łady Biłgoraj(Dzięki). Cała drogę jedziemy bez balastu. Wjeżdżamy pod kasy Hutnika. Głośno dajemy o sobie znać. Gospodarze zaczynają wybiegać, dajemy im możliwość swobodnego wyjścia odsuwając się od bramy. Dochodzi do konkretnego starcia w, którym kilku Krakowian zalicza glebę. W efekcie czego spychamy ich w kierunku bramy. W miedzy czasie za naszymi plecami zaczynają pojawiać się radiowozy na sygnałach. Krakowian zaczyna zdecydowanie przybywać i w sporej przewadze wypychają nas pod busa i auta. W trakcie czego tracimy kilka kominów. We wszystko zaczynają mieszać się mundurowi co w zasadzie kończy cała zabawę. Po wszystkim na biegu zawijamy do domu aby uniknąć przypałów. 2 osoby z ekipy, która dobiega w trakcie starcia z przedłużeniami rąk. Powrót w obstawie

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv