Aktualności

Published on 26 lipca, 2017 | by admin

Górnik wraca do Łęcznej!

Po roku gry na Arenie Lublin Górnik wraca do Łęcznej. Chociaż rozgrywanie spotkań w stolicy województwa lubelskiego spotkało się z krytyką i bojkotem spotkań Górnika, ówczesny zarząd klubu podkreślał wymierne korzyści takiego rozwiązania.

Po spadku z Ekstraklasy nowy prezes klubu Veljko Nikitović nie zamierza kontynuować tego pomysłu. – Dla każdego człowieka dom jest niezwykłym miejscem. Piłka nożna cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców i wymaga dużego zaangażowania sponsorów. Wierzymy, że nasz dom będzie dobrym miejscem spotkania dla jednych i drugich.

Drodzy Kibice i Sympatycy Górnika Łęczna,

chcielibyśmy przekazać wam ważną wiadomość.

Górnik wraca do domu!

Pierwszy zespół Górnika Łęczna będzie rozgrywał swoje mecze w roli gospodarza na stadionie GKS Górnik Łęczna przy al. Jana Pawła II 13 w Łęcznej.

Dla każdego człowieka dom jest niezwykłym miejscem. Piłka nożna cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców i wymaga dużego zaangażowania sponsorów. Wierzymy, że nasz dom będzie dobrym miejscem spotkania dla jednych i drugich.

Liczymy, że decyzja spotka się z dużym zrozumieniem wszystkich kibiców i sympatyków Górnika z całego województwa. Za parę dni ruszają rozgrywki Nice 1 ligi. Liczymy także na waszą obecność na trybunach. Zapraszamy mieszkańców Łęcznej i okolic oraz całego województwa lubelskiego na mecze Górnika do Łęcznej!

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd Górnika Łęczna SA

Veljko Nikitović, Prezes Zarządu
Sebastian Buczak, Członek Zarządu

źródło: gornik.leczna.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv