Aktualności

Published on 20 marca, 2022 | by admin

Gala GLORY 80 w Belgii 19.03.2022

Podczas rewanżowej walki Arkadiusza Wrzoska z Badrem Harim, będący na arenie kibice wywołując bójki doprowadzili do przerwania pojedynku przed rozpoczęciem trzeciej rundy. Walka nie została dokończona.

Oficjalne oświadczenie organizatorów gali Glory 80:

Glory głęboko żałuje, że Glory 80 zostało przerwane przez ludzi wykazujących niebezpieczne zachowanie. Nigdy nie tolerujemy ani nie akceptujemy zachowań, które zagrażają innym fanom, którzy przychodzą na nasze imprezy, aby cieszyć się sportem z najwyższej półki. Na prośbę policji w mieście Hasselt zatrzymaliśmy imprezę po II rundzie Hari – Wrzosek. Przepraszamy fanów, którym nie udało się zobaczyć końca tej walki i pojedynku Ben Saddik – Rigters. Przepraszamy także sportowców, którzy tak ciężko trenowali i nie wyszli do pojedynku. Sztuki walki to sport szacunku i uczciwej rywalizacji na ringu i poza nim – czytamy.

Relacja Legionistów:

Od początku naszej obecnosci na hali leciały w nas butelki, potem przy wyjsciu zawodników marokańce zachowywały się coraz śmielej pokazując nam to co swoim kozom w szałasach, chyba u nich to normalne skoro nie przeszkadzało im że na hali siedziały też panie i dzieciaki. Nie reagowaliśmy az do momentu kiedy poleciały w nas krzesła, szklanki i inne przedmioty. Nikt z was by wtedy nie wytrzymał. Nawet po 2 rundzie naroznik Arka poprosił przez mikrofon o spokoj i kazdy z nas wrócił na swoje miejsce bo zależało nam na wygranej naszego Brata ale „Hari kryszna” podjudził swoich kibicow i znow poleciały w nas te same przedmioty. Przerwali wtedy walkę więc odpowiedź była szybka jak szybkie nóżki były uciekających prowokatorów. Niech dalej zwalają na nas winę i piszą te bzdury. Nikt tego nie kupuje. A my dalej swoje!

Tags: , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv