Aktualności no image

Published on 11 listopada, 2013 | by admin

Dziś Marsz Niepodległości!

Dziś ulicami przejdzie największa w kraju patriotyczna manifestacja – Marsz Niepodległości organizowany już po raz czwarty z okazji Święta 11 listopada.

Fotki i filmy z Marszu Niepodległości 2013

Marsz organizowany jest od czterech lat – z małego wiecu zainicjowanego przez Obóz Narodowo-Radykalny manifestacja stała się wielkim wydarzeniem, obok którego nie może przejść obojętnie żaden patriota, niezależnie od popieranej opcji politycznej.

“To już nie jest marsz tylko narodowej młodzieży, ale marsz wszystkich tych, którzy chcą żyć w państwie suwerennym i tego dnia właśnie to pragnienie państwa niepodległego, narodowego manifestują” – czytamy w notce poświęconej Marszowi Niepodległości w serwisie internetowym wSieci.pl.

Jak co roku kibice będą stanowili liczną grupę maszerujących. Wszystkich niezdecydowanych jeszcze do udziału w tym wydarzeniu serdecznie zapraszamy do wspólnego spędzenia Święta Niepodległości – w tym po prostu trzeba wziąć udział!

UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA: 13:00, KOŚCIÓŁ ŚW. BARBARY

START MARSZU: 15:00, RONDO IM. ROMANA DMOWSKIEGO

ZAKOŃCZENIE MARSZU: OK. 19:00, AGRYKOLA

Przypominamy jednocześnie, że 11 listopada nie jest ważne jakiemu klubowi kibicujemy – liczy się tylko to, że jesteśmy reprezentantami dumnego Narodu Polskiego, który 95 lat temu odzyskał suwerenne państwo.

Chwała Wielkiej Polsce! Do zobaczenia w Warszawie.

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv