Aktualności

Published on 15 maja, 2018 | by admin

Dwie ekipy postanowiły “umilić” podróż kibiców Stali Stalowa Wola do Legionowa.

Dwie ekipy postanowiły „umilić” podróż kibiców Stali Stalowa Wola do Legionowa. Na blisko 100 osobową grupę wyjazdową czekała na trasie banda Legii Warszawa oraz koalicja Motoru i Hetmana.

Legia chętna do walki
Policja na swojej stronie internetowej, poinformowała o działaniach prewencyjnych Zespołu ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. Według tych informacji na wybierających się na mecz do Legionowa kibiców Stali Stalowa Wola w okolicach Białobrzegów czekała grupa kibiców Legii Warszawa.

Policja sprawdziła trzy pojazdy należące do kibiców w Warszawy. W autach znaleźli rękawice bokserskie, kominiarki oraz pałki teleskopowe. Wylegitymowano 11 osób.

Koalicja Motoru Lublin i Hetmana Zamość
W drodze powrotnej z Legionowa, na trasie przejazdu kibiców Stali, czekała nowopowstała koalicja Motoru Lublin i Hetmana Zamość. W okolicy Iłży, w środku lasu, wylegitymowano 17 osób z Lublina i Zamościa. W bagażnikach samochodów odnaleziono rękawice bokserskie, kominiarki i ochraniacze. Kierowcy pojazdów zostali, ukarani mandatami za wjazd samochodami do lasu.

Tags: , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv