Aktualności

Published on 11 stycznia, 2019 | by admin

Dodatkowy mecz zakazu dla fanów warszawskiej Legii.

Nieznani Sprawcy :

Drodzy Kibice!

Witamy Was pierwszy raz w nowym roku. Jeśli mieliście odrobinę nadziei, że różne zdebilałe instytucje, które ostatnio nasiliły swoje debilne działania, w nowym roku trochę się opamiętają, to mamy dla Was informacje.
Prosimy Was o chwilę skupienia, a my też postaramy się nic nie pomylić:

1. Po meczu z Górnikiem Zabrze otrzymaliśmy od komisji ligi zakaz wyjazdowy na trzy mecze: Szczecin, Lubin i Gdańsk.
2. W Szczecinie i Lubinie nie byliśmy.
3. Klub Legia Warszawa odwołał się od ostatniego zakazu, czyli wyjazdu do Gdańska i komisja zakaz zawiesiła.
4. Pojechaliśmy do Gdańska, ale na wniosek bandy idiotów z policji pod przewodnictwem wojewody na mecz nie weszliśmy.
5. Przyszedł mecz z Piastem Gliwice, na którym pojawiła się oprawa, za którą zostaliśmy ukarani dwoma zakazami wyjazdowymi. Karę ogłoszono w dzień meczu w Sosnowcu, a zakaz obejmuje spotkania… z Zagłębiem Sosnowiec oraz Wisłą Płock.
6. W Sosnowcu oczywiście nas nie było.
7. WCZORAJ komisja ligi uznała, że należy nam się jeszcze jeden zakaz wyjazdowy. Ponieważ zakaz do Gdańska, po meczu z Górnikiem został zawieszony i przecież mogliśmy tam jechać. Fakt, że nam mecz nie mieliśmy możliwości wejścia zdaje się komisje całkowicie nie interesować. W związku z tym należy nam się jeszcze jeden zakaz. Zakaz otrzymaliśmy na mecz, który odbędzie się 6 kwietnia… W ZABRZU. Ponieważ tamten zakaz dostaliśmy grając na Łazienkowskiej z Górnikiem.

Mamy nadzieje, że udało Wam się zrozumieć co i jak. Jak widać czeka nas rok jeszcze bardziej obfitujący w tego typu abstrakcje, które mają nas zniechęcić do wszystkiego. Bando kmiotków, informujemy: zniechęcić możecie co najwyżej swoje grube żony do wieczornego pukanka, bo śmierdzi od was potem, a na wąsach macie resztki pasztetu z kolacji.

źródło: facebook.com/Sprawcy

Tags: , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv