Reprezentacja

Published on 15 października, 2019 | by admin

Chrobry Głogów o wydarzeniach w Rydze

Chrobry Głogów:
Odnosząc się do ostatnich wydarzeń w Rydze i relacji Górnika Zabrze, która jest jebanym farmazonem (przez ponad 3 lata na kadrę jeździliśmy My i Wy. Jakoś nikt nie potrzebował i nie chciał wyjaśnić żadnej sytuacji! A teraz nagle co się stało?) postanowiliśmy wyrazić swoje stanowisko. W Rydze stawiliśmy się w 9 osób z flagą. Przy ataku było Nas na stadionie 5 osób, Górnika i kilku innych ekip kilkukrotnie więcej. Nie będziemy się rozpisywać o szczegółach tego wyjazdu. Kto jeździ na kadrę ten wie jak wyglądał dla nas wyjazd na Łotwę czy wcześniejszy na Słowenie.

Cofnijmy się 3 lata wstecz do EURO 2016. Do Marsylii na mecz z Ukrainą chłopak od nas organizował trzy autobusy w których jechali kibice z całej Polski. Nikt od nas podczas tego wyjazdu nie brał udziału w ataku na żadnego kibica z Polski. Nie tolerujemy tego co zrobiło kilka polskich ekip w Marsylii i stanowczo się odcinamy od tego typu zachowań. Jednak uważamy, że jest to wykorzystawane przez pewne ekipy do prowadzenia swojej prywatnej wojny klubowej. Dlatego nie opowiadamy się za żadną ze stron konfliktu, a i tak chcą Nas na siłę w tą wojenke wciągnąć. Jesteśmy Chrobry Głogów, a naszą jedyną zgodą jest Stilon Gorzów, a układowiczem Unia Leszno.

Od wielu lat aktywnie uczestniczymy w meczach kadry godnie reprezentując Polskę na arenie międzynarodowej (w Marsylii kroimy angielską i niemiecką flagę. Wcześniej na Słowenii i Słowacji bierzemy czynny udział w awanturach z psami).

Obecna sytuacja na kadrze jest kuriozalna. Jeszcze kilka lat temu na wyjazdach reprezentacji wróg był tylko jeden – policja… Podpisaliśmy pakt poznański, który zawsze przestrzegaliśmy, a obecnie uważamy, że przestaje on obowiązywać, bo wracają lata 90 – kto jedzie bandą robi co chce!!! Jeśli tak jest to niech tak jest, ale niech wszyscy oficjalnie się o tym dowiedzą. Wtedy każdy będzie wiedział czy ma być z reprezentacją wszędzie czy tylko na wybranych meczach.

Z kibicowskim pozdrowieniem dla ekip, które nie straciły honoru i zasad! 

Tags: , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv