Aktualności

Published on 2 września, 2015 | by admin

Canal+ Sport i Canal+ Sport 2 odkodowane przez miesiąc w sieciach kablowych

Mamy dobrą informację dla fanów sportu. Wielu operatorów sieci kablowych, w tym m.in. UPC Polska, Vectra czy Multimedia Polska, w ramach promocji przez cały wrzesień udostępni wszystkim swoim użytkownikom telewizji cyfrowej dostęp do kanałów Canal+ Sport i Canal+ Sport 2.
W połowie sierpnia 2015 roku, pod hasłem “Emocje na wyłączność” ruszyła kampania reklamowa Canal+ Sport promująca ekskluzywne prawa do pokazywania Ligi Mistrzów. Teraz nadawca wkracza w kolejny etap kampanii promocyjnej.

Abonenci sieci kablowych od 1 do 30 września 2015 roku zyskają darmowy, odkodowany dostęp do Canal+ Sport i Canal+ Sport2. W akcji udział bierze wielu operatorów kablowych, w tym duzi graczek kablowego rynku, jak m.in. sieci UPC Polska, Vectra, Multimedia Polska, TOYA, Inea, a także Netia.

Przypomnijmy, że sportowa oferta Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 2 to przede wszystkim mecze Ekstraklasy (dwa spotkania tylko w Eurosport 2), Ligi Mistrzów UEFA (na wyłączność w kanałach nc+), Liga Europy (wybrane mecze także w Eurosport 2), a także rozgrywki ligi angielskiej. Ponadto koszykówka NBA i WNBA oraz Euroliga, Drużynowy Puchar Świata na żużlu oraz tenisowy Puchar Davisa i cykl turniejów golfowych European Tour wraz z US Open i PGA Championship, a także magazyny sportowe.

Dodajmy jednak, że abonenci Canal+ w kablówkach nie mają dostępu do aplikacji Canal+ Sport Online, która transmituje wszystkie mecze Ligi Mistrzów, nawet te, które nie są pokazywane w telewizji.

Kanały Canal+ Sport oraz Canal+ Sport wchodzą w skład pakietu Select, który łącznie składa się z 6 kanałów (bez Canal+ Seriale i Canal+ Discovery). Cena samego, najniższego pakietu Canal+ różni się w zależności od operatora i wynosi od koło 40 do nawet 60 zł.

źródło: media2.pl

Tags:


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv