Aktualności

Published on 20 marca, 2024 | by admin

Białystok: Reprezentacja zagra na Stadionie Miejskim

W Białymstoku rozegrany zostanie mecz w ramach Turnieju Ośmiu Narodów. Jest to efekt uchwały Polskiego Związku Piłki Nożnej, który organizację takiego wydarzenia powierzył Podlaskiemu Związkowi Piłki Nożnej.

Białostoccy kibice będą mieli więc okazję zobaczyć na Stadionie Miejskim reprezentację Polski. Na obiekcie Jagiellonii Białystok Polska U-20 zmierzy się ze swoimi rówieśnikami z Anglii.

Reprezentacja U-20 to nie jest zespół, który przyjeżdża do nas co tydzień, co miesiąc czy co roku. Podejrzewam, że będzie to bardzo dobre wydarzenie i świetna promocja naszego miasta oraz stadionu. Wcześniej w ramach Turnieju Ośmiu Narodów gościliśmy reprezentacje Włoch i Portugalii. Mecze odbywały się w Łomży, natomiast teraz nie wyobrażam sobie innej lokalizacji niż stadion miejski w Białymstoku – mówi Sławomir Kopczewski, prezes Podlaskiego ZPN-u w rozmowie z BiałystokOnline.pl.

Mecz odbędzie się 22 marca o godz. 17:45, a wstęp będzie bezpłatny. Darmowe wejściówki na towarzyskie spotkanie można odebrać w siedzibie Podlaskiego Związku Piłki Nożnej oraz na Stadionie Miejskim.

źródło: stadiony.net

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv