Published on 4 kwietnia, 2021 | by admin

Akcja “Polaku Dawaj z Nami” w wielu miastach

Jak informuje fanpage Polaku Dawaj z Nami:

Bóg, Honor i Ojczyzna!

W zeszłą Niedzielę Palmową za sprawą akcji „Polaku dawaj z Nami” pojawiła się iskra, że Zjednoczeni możemy pokazać prawdziwą siłę i zatrzymać tę rozpędzoną, skorumpowaną, represyjną systemową maszynę. Potrzeba Nam jednak zjednoczenia się na większą skalę. Wiemy, że 10 kwietnia sporo osób wybiera się do Warszawy. Wiemy też, że w tym samym dniu odbywa się Marsz Wolnych Ślązaków w Rudzie Śląskiej. Mamy jednak świadomość tego, że nie każdy, który ma dość rozbijania życia społeczno-gospodarczego przez NIE(rząd) będzie mógł w tych wydarzeniach uczestniczyć.

Dziś w Niedzielę Wielkanocną zwracamy się do WSZYSTKICH Polaków, którym leży na sercu dobro naszej ojczyzny:

„Polaku Dawaj z Nami, pora ściągnąć te kajdany!” Nie po to nasi dziadkowie oddawali życie za naszą wolność, abyśmy teraz biernie przyglądali się jak nam ją odbierają.

Mamy już Dzień Niepodległości 11 listopada, nadszedł czas by dzień 11 kwietnia, który w tym roku jest kolejną ważną Niedzielą – Święto Miłosierdzia Bożego, również zapisał się na stałe w historii Naszego pięknego kraju!

W tym miejscu zwracamy się w szczególności do WSZYSTKICH grup kibicowskich w Polsce, ponieważ to od Nas zależy powodzenie całej akcji. Pokażmy, że hasło wspomniane na początku „Bóg, Honor i Ojczyzna” jest dla Nas Święte, niezależnie od przynależności klubowej.

Jako Polacy i kibice Chrobrego Głogów apelujemy więc, aby w niedzielę 11 kwietnia o godzinie 12:00 w każdej części kraju, w każdym województwie, w każdym większym mieście wyruszyły ogromne masy wolnych ludzi mających dość tego absurdu! Potrafimy podróżować w dużych liczbach po całej Polsce za swoją ukochaną drużyną, więc każdą ekipę stać by na własnym podwórku zorganizować się tak jakby 11 kwietnia był najważniejszym meczem derbowym!

Każdą ekipę, która podejmie się tego zadania zapraszamy do tworzenia swoich lokalnych fanpage oraz grup „Polaku Dawaj z Nami”. Zjednoczeni jesteśmy silniejsi, więc powiększajmy ilość osób w tym gronie.

Dysponujemy materiałami oraz zdobytym doświadczeniem po ostatniej akcji. Mamy kontakty z niezależnymi mediami i prawnikami. Chętnie się tym wszystkim z Wami podzielimy, by sprawnie to wszystko zorganizować, ponieważ czasu jest niewiele. Gdy dołożymy do tego wszystkiego jeszcze Wasze pomysły to powstanie maszyna nie do zatrzymania!

Panowie. Sądzimy, że każdy wie o co chodzi. Organizujemy się w swoich miastach i jedziemy z tematem! Jesteśmy jedynym środowiskiem w Polsce, które może zorganizować to wydarzenie na taką skalę, więc do dzieła Polsko, Kibolsko!

NIEDZIELA 11.04.2021r. GODZINA 12:00

Wesołego Alleluja!

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv