Aktualności

Published on 29 sierpnia, 2018 | by admin

90-lecie Legii Chełmża

Relacja kibiców:

Pierwotnie chcieliśmy zorganizować obchody razem z klubem, lecz niestety zarząd nie stanął na wysokości zadania przez swoje niezdecydowanie, ale nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło! Dzięki wysiłkowi dosłownie kilku osób, które zdecydowały się zorganizować to wszystko w sobotę 25 sierpnia byliśmy świadkami racowiska jakiego w Chełmży jeszcze nie widziano, a imprezy z powodu okrągłej rocznicy wiele osób długo nie zapomni.

Miastowi stróże prawa nie zgodzili się na odpalenie pirotechniki na chelmzynskim pomoście więc pozostał nam „stolbud” co na szczęście nie zepsuło widowiska, a nawet było lepiej widoczne dla oglądających ludzi, których przyszło na amfiteatr naprawdę sporo. Odpalonych zostało 90 rac morskich w asyście stroboskopów rozświetlających dwa transparenty „90(L)at” i „Legia&Sparta 25lat razem”, które jednak nie były zbyt widoczne na tle rac.

Po wszystkim cała grupą (około 100 osób) wybraliśmy się na wielką integrację gdzie bawiliśmy się do białego rana, a niektórzy nawet dluzej. Z nami przyjaciele ze Sparty Brodnica. Przez całą impreze przewinęło się około 150 osób. ” 25 lat jak za brata brat!…. ” Szczególne podziękowania dla Mariusza Kalużnego, bez którego ciężko byłoby cokolwiek zorganizować jak również Dariusza Mellera. szacun! CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM!

źródło: Chełmżyńscy Legioniści

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv