Kibolskie Turnieje

Published on 18 lutego, 2014 | by admin

V Zimowy Turniej Kibiców i Sympatyków WISŁY SANDOMIERZ

16 lutego 2014 roku odbył się V Zimowy Turniej Kibiców i Sympatyków WISŁY SANDOMIERZ

W turnieju udział wzięło 16 zespołów, złożonych z kibiców reprezentujących swoje osiedla, fan cluby i grupy kibicowskie udzielające się na Wiśle. Wystąpili również Narodowcy z Sandomierza.
Turniej rozpoczął się od głośnego dopingu i pamiątkowego zdjęcia.
Po wszystkim rozpoczęły się zmagania sportowe w 4 grupach. Z grupy wychodziły po 2 najlepsze zespoły które spotykały się ze sobą w ćwierćfinale, a ekipy które radziły sobie najlepiej zmierzyły się w finale. Ci którzy mieli mniej szczęścia w końcówce rozgrywek, walczyli o 3 miejsce.
W tym roku puchar za I miejsce wywalczyła drużyna OLD BOYÓW która w finale pokonała WIŚLAKÓW Z GALICJI. W meczu o najmniejszy puchar za 3 miejsce ŁAMAŃCE pokonały ekipę z Gołębic. Na nagrody swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem zasłużyli sobie Najlepszy Bramkarz turnieju reprezentujący Łamańce, Najlepszy Piłkarz reprezentujący WZG oraz król strzelców który dzięki swojej zabójczej skuteczności dał Łamańcom 3 miejsce.
Przez halę w trakcie turnieju przewinęło się lekko ponad 300 osób.
Na turnieju kibiców nie mogło oczywiście zabraknąć flag. Tego dnia halę ozdobiły fany OBROŃCY SIEDMIU WZGÓRZ, ŚP. JORDAN oraz flagi obecnych na turniej Fan Clubowiczów – Trześń i Koprzywnica. Pojawił się również baner Narodowców z Sandomierza i transparenty: KOSOWO JEST SERBSKIE i dwa transparenty z Pozdrowieniami Do Więzienia.
Przez cały dzień na hali panował fajny i przyjemny klimat, który był idealną odskocznią od zimowej monotonii. Większość ekip występujących w turnieju mogło liczyć na głośny doping swoich kibiców. Najlepiej doping wychodził najliczniejszej na turnieju delegacji – WZG, chłopakom z Tadeusza Króla, Gołębicom oraz Młodej Wiśle. Większość ekip zadbało o catering dla siebie i po hali rozchodził się zapach fasolki po bretońsku czy grillowanej kiełbaski i karkówki, który tylko wzbudził większa tęsknotę za wiosną.
Przez cały turniej, prowadzona była zbiórka pieniężna organizowana przez ultrasów jak i zbiórka rzeczy przydatnych dla Przytuliska Psów w Sandomierzu która przyniosła nieoczekiwane efekty i zgromadzona ilość karmy, wszystkich uczestników jak i opiekunów przytuliska pozytywnie zaskoczyła.
Udało się zebrać 250 kg suchej karmy dla psów jak i ogromne ilości karmy puszkowej, ryżu, makaronów. Przekazaliśmy też 2 budy.
Udało nam się zatem połączyć przyjemne z pożytecznym i wspomóc przytulisko które funkcjonuje dzięki pomocy takim ludziom jak my.
Po rozgrywkach porozrzucani po sandomierskich lokalach wzmacniamy Wiślackom więź, oblewając udany turniej!

Podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do organizacji turnieju oraz dla sponsorów: Urząd Miejski w Sandomierzu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu, Rezydencja Staromiejska.

W turnieju udział wzięli:

1. OLD BOYS
2.WZG
3.ŁAMAŃCE

4.GOŁĘBICE
5.MŁODE WZG
6.TADEUSZA KRÓLA
7.MŁODA WISŁA
8.BRONX II

9.BRONX
10.SOKOLNIKI
11.TRZEŚŃ
12.DWIKOZY
13.KOPRZYWNICA
14.PCHLI GANG
15.NARODOWY SANDOMIERZ
16.MALIBU

Źródło: wislasandomierz.futbolowo.pl

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv