Aktualności

Published on 5 stycznia, 2018 | by admin

Zapowiedź TMK 196.

W styczniu światło dzienne ujrzy 196 wydanie miesięcznika „To My Kibice”! Sprawdź, co w numerze!

Polecamy reportaże z następujących meczów grudnia:

Cracovia-Wisła – bardzo obszerny reportaż ze Świętej Wojny pod Wawelem!

Zagłębie Lubin-Lech Poznań

Lechia Gdańsk-Pogoń Szczecin

Sandecja Nowy Sącz-Legia Warszawa

Arka Gdynia-Górnik Zabrze

ŁKS Łódź-Budowlani Łódź (siatkarskie derby)

Międzynarodowy Turniej Kibiców w Koszycach

Wzorem dawnych zinów, publikujemy w „TMK” ciekawy sondaż, którego temat brzmi „Status kibiców węgierskich w Polsce”. Swoich wypowiedzi udzieliły nieprzypadkowe osoby, które pytaliśmy czy kibole węgierscy powinni być atakowani przez polskie ekipy? Jak traktować ich u nas? A także jak traktować ich flagi?

Również wzorem dawnych lat powracamy do podsumowań rundy jesiennej w wykonaniu polskich ekip. W tym numerze znajdziecie podsumowania (zwane również „statystykami opisowymi”) takich ekip jak Górnik Konin, Górnik Łęczna, Gwardia Koszalin, ŁKS Łomża, Odra Wodzisław i Stilon Gorzów. Znajdziesz tu liczby, fotki, najciekawsze wydarzenia na wyjazdach i u siebie oraz pozostałą działalność. Na pewno warto przeczytać!

W rubryce „20 lat temu” obszernie przypominamy okres rundy jesiennej sezonu 1997/1998, w tym gorące derby Trójmiasta – pamiętny mecz Arka-Lechia z inwazją na murawę i pierwszymi w Polsce strzałami z broni gładkolufowej do kibiców, jak również ciekawe derby Gdyni Bałtyk-Arka. Relacje ubarwiają jak zwykle konkretne archiwalne fotki.
Dział publicystyczny tworzą felietony „Pełna sakiewka komisji”, „Koszulka z orłem”, „Nowoczesny polski nacjonalizm” oraz artykuł w stałej rubryce „To i owo Pacanowo”. Dajemy również głos kibicom zza krat, którzy wypowiedzieli się dla nas w temacie „Mój pierwszy mecz”.

W styczniowym „TMK” znajdziesz również artykuł przybliżający historię i działalność Lechii Gdańsk fan-club Mława.

Ponadto w numerze stałe pozycje:

„To & owo na bojowo”
„Liga pod lupą TMK”
obszerna galeria zdjęć
Pozdrowienia od więzienia
Aż 84 strony pełne relacji, publicystyki i fotek, w cenie 8,90 zł (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv