Aktualności

Published on 17 lipca, 2019 | by admin

Zapowiedź: Legia Warszawa – Europa FC

W najbliższy czwartek na Stadion Wojska Polskiego przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie przyjedzie College Europa FC. Wicemistrz Gibraltaru znowu zmierzy się z wicemistrzem Polski tyle, że wynik tego meczu zadecyduje już o awansie do II rundy Eliminacji Ligi Europy. W ubiegłotygodniowym pojedynku obu zespołów nieoczekiwanie padł bezbramkowy remis, który powszechnie uznano za kompromitację Legii. Z falstartu na rozpoczęcie sezonu 2019/2020 nie byli oczywiście zadowoleni fani stołecznej ekipy, którzy zawiedli się na postawie podopiecznych Aleksandara Vukovicia oraz samego trenera.

W ten czwartek ma być jednak inaczej. To piłkarze Legii mają dominować na boisku, pokonać dużo niżej notowanych rywali i ostatecznie awansować do kolejnej fazy eliminacyjnej. Tego oczekują zarówno Legioniści, jak i neutralni obserwatorzy, którzy chcą, aby warszawska drużyna pokazała wreszcie moc i zaznaczyła ogromną przewagę polskiego futbolu nad tym gibraltarskim. Tym bardziej, że czwartkowe spotkanie będzie historycznym meczem numer 1000 polskich drużyn w europejskich pucharach. Swoje na pewno wykonają kibice, po których można spodziewać się bardzo żywiołowego dopingu. Spotkanie w Warszawie będzie rozegrane w zupełnie innej atmosferze niż ta, która miała miejsce w Gibraltarze. Na stadionie Legii z pewnością będzie bardzo gorąco!

Legia Warszawa – College Europa FC, 18 lipca (czwartek) godz. 21:00 Stadion Wojska Polskiego w Warszawie, transmisja: TVP Sport.

źródło: kibice.net

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv