Aktualności

Published on 5 lipca, 2016 | by admin

Zapowiedź 178 numeru TMK

9 lipca drukarnię opuści 178 wydanie magazynu „To My Kibice”. Sprawdź zapowiedź tego, co czeka na Ciebie w najnowszym numerze kibolskiego miesięcznika:

Temat numeru to Euro 2016 kibicowsko. Przede wszystkim polecamy Wam Euro-żywioł czyli obszerny artykuł na temat mistrzostw we Francji, wraz z oceną wydarzeń i kibiców z najaktywniejszych krajów. W artykule również najciekawsze wydarzenia w kolejności chronologicznej – dzień za dniem. Uzupełnieniem artykułu jest konkretna galeria fotek z awantur towarzyszących meczom Anglia-Rosja, Węgry-Islandia i innym.

Reportaże z meczów Ukraina-Polska oraz Irlandia Północna-Polska to dwa kolejne materiały dotyczące Euro 2016. Polecamy zwłaszcza naszą obszerną relację redakcyjną z meczu w Marsylii, na którym zerwany został układ na reprezentację.

Felieton „Dzisiaj wrogu, wczoraj bracie!” również dotyczy wydarzeń pomiędzy polskimi ekipami na Mistrzostwach Europy, a także – co się z tym wiąże – sensacyjnych „przetasowań” na mapie zgód i kos polskich ekip kibicowskich. Podobnej tematyce poświęcony jest także nasz drugi felieton „Trzej królowie zdetronizowani…”.

W numerze także reportaże z końcówki rundy wiosennej w niższych ligach:
Arka Gdynia – Chrobry Głogów
GKS Tychy – Stal Mielec
Motor Lublin-Olimpia Elbląg
Olimpia Elbląg-Motor Lublin
Stilon Gorzów-Falubaz Zielona Góra (PP)
Elana Toruń-Ostrovia Ostrów Wlkp.
Beskid Andrychów-Hutnik Kraków
Widzew Łódź-RKS Radomsko
Kania Gostyń-KS Ludwinowo
Stal Pleszew-Astra Krotoszyn

Wywiady to jedna z ulubionych rubryk naszych czytelników. W tym numerze polecamy Wam ciekawą rozmowę z Bulim – fanatykiem ze starszego pokolenia Radomiaka Radom.

Ponadto w numerze stałe rubryki:
– „Liga pod lupą TMK”
– „Żużel pod lupą TMK”
– „To & owo na bojowo”
– „To & owo Pacanowo”
– Galeria fotek

68 stron pełnych relacji, publicystyki i fotek, od ponad 15 lat niezmiennie w cenie 7,5 zł! (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv