Kibolskie Turnieje

Published on 18 lipca, 2018 | by admin

Turniej kibiców GieKSy

Turnieje kibiców GKS Katowice w okresie letnim stają się już tradycją. Tegoroczny wygrała ekipa z Zabrza. Poniżej relacja z turnieju ze strony gieksainfo.pl:

Tradycyjnie w przerwie między sezonami zorganizowaliśmy turniej kibiców GieKSy. Impreza odbyła się w Mysłowicach mieście GieKSy! W turnieju wzięły udział 24 drużyny, w tym ekipy Banika Ostrava, Górnika Zabrze i JKS Jarosław. Z uwagi na swój turniej ROW nie wystawia drużyny.

Rywalizacja była twarda, ale wszystko odbywało się fair play. Dzięki naszej uprzejmości w turnieju zwycięstwo odniosła ekipa z Zabrza, drugie miejsce przypadło Lędzinom, a trzecie zajęła banda z Załęża.

Należy też wspomnieć o Witosa Gang którzy w całym turnieju stracili zaledwie dwie bramki dzięki świetnej postawie bramkarza, a zajęli najgorsze czwarte miejsce.

Po zakończeniu turnieju bawimy się na Mariackiej umacniając zgody do wczesnych godzin porannych.Wielkie podziękowania należą się osobom które zadbały o organizacje. Wszystkim dziękujemy za zajebistą zabawę i do następnego turnieju!

fot. gieksainfo.pl

Tags: , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv