Aktualności

Published on 7 lutego, 2016 | by admin

„TO MY KIBICE” NR 2 (173) LUTY 2016

9 lutego światło dzienne ujrzy 173 numer magazynu „To My Kibice”. Oto, co znajdziesz na jego łamach:

W numerze jak co roku znajdziecie obszerny reportaż z VIII Ogólnopolskiej Patriotycznej Pielgrzymki Kibiców na Jasną Górę. Obszerna, pełna refleksji relacja oraz garść najlepszych fotek czekają na Ciebie w lutowym numerze!

„Pomorza Duma i Honor Nasz – Miejski Klub Sportowy Pogoń Szczecin” to artykuł, w którym ciekawie i obszernie przybliżone zostały wszystkie działające dziś lub kiedyś fan-cluby Pogoni Szczecin. Polecamy!

Dział publicystyczny tworzą dwa felietony „Wilk wilkowi bratem” (o przewrotnej psychice kibica i jego prywatnych relacjach z kibicami wrogich drużyn) oraz tradycyjny komentarz do wydarzeń miesiąca, zebrany w „To & owo Pacanowo”.

W cyklu „20 lat temu” przypominamy archiwalne wydarzenia sezonu 1995/1996, takie jak mecze Lech-Legia, Francja-Polska, Polska-Rumunia, Słowacja-Polska, Polonia Bytom-Ruch Chorzów i inne. Przemieść się razem z nami w czasie do dzikich lat 90-tych!

W lutowym numerze „TMK” znajdziesz także trzy wywiady z kibicami Astry Krotoszyn, Naprzodu Jędrzejów oraz Sparty Brodnica. Mimo że rozmówcy są przedstawicielami mniejszych ekip, wywiady są obszerne, a wypowiedzi bardzo ciekawe.

Dużo miejsca na łamach lutowego wydania „TMK” poświęcamy na rankingi wyjazdowe Ekstraklasy, I, II i III ligi, które prezentujemy w nowej formie. Co z nowości? Przede wszystkim komentarz ogólny zastępujemy krótkimi komentarzami przy każdej ekipie, niczym w dawnym legendarnym „TOP 100”. Przy każdej ekipie jest też parę nowych danych statystycznych np. suma przebytych kilometrów i suma kibiców na wszystkich wyjazdach. Nowością są także rankingi wojewódzkie, łączne dla z czterech lig. Dają one porównanie, jak jeździły ekipy z tego samego regionu, ale grające w różnych ligach. Zapraszamy do studiowania naszych statystyk!

Zapraszamy również do rubryki „Recenzje” na krótki przegląd włoskich nowości wydawniczych.

W numerze publikujemy także relacje z wybranych turniejów kibiców oraz z wizyty GKS-u Tychy na hokeju we Francji, na finale Pucharu Kontynentalnego.

Ponadto w „TMK” stałe rubryki „To & owo na bojowo” oraz galeria fotek.

68 stron pełnych relacji, publicystyki i fotek, od 15 lat niezmiennie w cenie 7,5 zł! (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).

to my kibice luty 2016

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv