Published on 19 sierpnia, 2017 | by admin

Stołeczny klub nie będzie odwoływał się od kary UEFA.

Warszawska Legia została ukarana grzywną w wysokości 35 tysięcy euro po spotkaniu z FK Astana. Wbrew informacjom opublikowanym przez prezesa Wojskowych, podstawą nałożenia sankcji prócz niedrożnych przejść na obiekcie, była także zaprezentowana przez kibiców oprawa. W sieci szybko zrodził się pomysł zbiórki dla warszawskiego klubu, by zebrać potrzebne środki, jednak kara zostanie opłacona ze środków Wojskowych a przekazane w ten sposób pieniądze, trafią na rzecz fundacji wspierających pamięć o Powstaniu Warszawskim.

W związku z wieloma deklaracjami przekazywania środków na opłacenie kary nałożonej na Legię Warszawa przez UEFA po meczu z FK Astana w dn. 02.08.2017 informujemy, że Klub nie będzie się odwoływał od decyzji i zapłaci karę w wysokości 35 tys. euro.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie środki przekazane Klubowi w związku z nałożoną karą, zostaną w całości przekazane organizacjom wspierającym pamięć i weteranów Powstania Warszawskiego, za pośrednictwem Fundacji Legii.

Wszystkim osobom chcącym dołączyć do akcji wspierania Powstańców udostępniamy dane dedykowanego konta, na które można wpłacać zebrane pieniądze.

Fundacja Legii
ul. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

nr konta: 56 1140 1010 0000 5259 0300 1016

tytułem: Dla Powstańców

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv