Aktualności

Published on 21 maja, 2015 | by admin

Śląsk Wrocław ukarany za zachowanie kibiców.

W związku z zachowaniem kibiców Śląska podczas meczu z Legią Warszawa Komisja Ligi na klub z Wrocławia nałożyła karę finansową. W trakcie meczu odpalone zostały środki pirotechniczne.

Mecz Śląska z Legią Warszawa z trybun Stadionu Wrocław obserwowało 15 768 widzów. W trakcie trwania pierwszej połowy nie zabrakło akcentów pirotechnicznych. Teraz wrocławski klub poniesie karę za zachowanie swoich fanów.

“W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy (wniesienie i użycie materiałów pirotechnicznych) podczas meczu Śląsk Wrocław – Legia Warszawa na Śląsk została nałożona kara finansowa w wysokości 8 tysięcy złotych. Drugi trener Śląska Wrocław, Łukasz Czajka, usunięty przez sędziego głównego z ławki rezerwowych podczas meczu Śląsk Wrocław – Legia Warszawa został zgodnie z Regulaminem Dyscyplinarnym ukarany dwoma meczami dyskwalifikacji w rozgrywkach Ekstraklasy” – informuje ekstraklasa.org.

Chciałbym podziękować naszym kibicom. Apelowałem, żeby byli dwunastym zawodnikiem i nim byli. Kibice widzieli emocjonujące widowisko – mówił po meczu Tadeusz Pawłowski, trener Śląska.

źródło: ekstraklasa.org / sportowefakty.pl

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv