Published on 12 listopada, 2016 | by admin

Rumunia – Polska 11.11.2016

Relacja TMK PLUS: Przed meczem w pobliżu stadionu trochę bieganin i drobne starcie z policją po tym, jak ekipy Lecha i ŁKS-u chciały wyjaśnić pewną sprawę z Chrobrym i Stilonem. Na mecz nie dotarły ekipy Górnika i Gieksy, zatrzymane po drodze. Przed meczem drobna mała scysja polskich fanów z psami na balkonie – mundurowi chcieli utworzyć bufor i odsunąć Polaków wgłąb sektora.

Miejscowi mieli 4 młyny – osobno Steaua i Dinamo (bluzgające na siebie), Rapid i grupa kibiców reprezentacji Uniti Sub Tricolor. W I połowie najpierw Dinamo na balkonie, a potem Rapid na dole prowokują, rzucają piro i próbują ataku na polski sektor. W pierwszym przypadku Polacy podejmują rękawicę przerywając kordon i dochodzi do małego bezpośredniego starcia z Dinamem, które nie wykazało się zdecydowaniem.

Przy ataku Rapidu dobrze obstawiony polski sektor pozostał raczej bierny. Następnie w Rapid wjeżdżają psy, z którymi dochodzi do dymu. Rumunów do białej gorączki doprowadzały okrzyki “Ria ria Hungaria”.

Z atrakcji ultras parę rac na polskim sektorze, a po stronie rumuńskiej fajna kartoniada, sporo pirotechniki i masa różnorodnych transparentów.

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv