Aktualności

Published on 13 lipca, 2022 | by admin

Ręczniki kibica z nadrukiem

Ręczniki kojarzą nam się z produktem, którego używa każdy, niezależnie od wieku, płci oraz innych czynników, dlatego są tak uniwersalnym i przydatnym gadżetem kibica. Ręczniki znajdą swoje zastosowanie w każdej sytuacji. Mniejsze – przy wycieraniu ciała podczas wysiłku fizycznego, czyli każdego meczu, treningu, zawodów. Z kolei ręczniki większe to idealny gadżet do zabrania na plażę, powieszenia w domu, aby używać go codziennie po kąpieli, jako nagroda w konkursach czy zawodach lub nawet niesamowity upominek kończący obóz sportowy.

Produkowane przez Faneo.NET ręczniki z własnym nadrukiem są ręcznikami, dzięki którym można zareklamować swoją drużynę czy firmę, nie ponosząc przy tym żadnego wysiłku. Logo nadrukowane na ręcznikach wykonywane jest metodą sublimacji, dlatego nie ma tutaj mowy o jego spraniu. Ręczniki wykonane są z mieszanki materiału bawełnianego z poliestrem (z przewagą bawełny), dzięki czemu nie nie “kulkują się” jak to mają w zwyczaju marketowe, tanie ręczniki.

Możliwości produkcyjne ręczników są tak duże, że przy projektowaniu wzoru na nadruk nie ogranicza nas kompletnie nic. Kolor może być dowolny, wzór może być dowolny, ilość herbów, logotypów, napisów, również. Ręczniki mogą wyglądać tak, jak wymarzył sobie kibic. Maszyny produkujące ręczniki, umożliwiają także ich zadruk z dwóch stron. Jest to możliwe za dopłatą. Wtedy reklama klubu czy firmy jest podwójna! 😉


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv