Aktualności

Published on 12 maja, 2015 | by admin

Prostacy kończą działalność.

Z dniem 10 maja grupa Prostacy’05 Ultra Brigade zajmująca się oprawami na żużlowych spotkaniach tarnowskich Jaskółek zakończyła swoją działalność. Od teraz ultraska przy Zyblitowskiej należy do nowo powstałej grupy – UlTras Jaskółki.

Poniżej prezentujemy oficjalne oświadczenie tarnowskich fanów.

Jak to w życiu bywa, wszystko co piękne kiedyś się kończy… Dlatego też chcielibyśmy poinformować, że z dniem 10 maja grupa PROSTACY’05 ~ Ultra Brigade, zakończyła działalność ultras!

W tym roku nasza grupa obchodzi 10-lecie istnienia na arenie kibicowskiej. Dlatego też z tej okazji chcieliśmy w wyjątkowy sposób uczcić dekadę naszej działalności, poprzez przygotowaną oprawę. Również za jej pomocą chcieliśmy pożegnać się ze wszystkimi kibicami na stadionie podczas meczu z Falubazem. Niestety ze względu na warunki pogodowe, to spotkanie zostało odwołane.

Pomimo tego nie chcieliśmy zwlekać z ogłoszeniem decyzji o zakończeniu naszej działalności.

Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim osobom, które przez okres dziesięciu lat wspierały naszą grupę. Wsparcie, które przejawiało się w różnoraki sposób, chociażby poprzez stałą obecność w młynie, doping na wyjazdach, zbiórkach pieniężnych, organizowaniu różnorakich akcji kibicowskich, a także tych charytatywnych. Nasza działalność wspierająca Unię Tarnów, tak naprawdę nie byłaby możliwa przez tak długi czas, gdyby właśnie nie Wy!

Chcielibyśmy jednak uspokoić wszystkich, że wraz z zakończeniem działalności naszej grupy, ruch ultras na meczach żużlowych nie zniknie. W nasze miejsce powstała nowa grupa UlTras Jaskółki, którą tworzyć będą przedstawiciele młodego pokolenia kibiców Unii Tarnów.

Jednocześnie informujemy, że przygotowane atrakcje meczowe zostaną zaprezentowane podczas meczu Unii Tarnów z Apatorem Toruń, dnia 4 czerwca. Z tego miejsca pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich kibiców do wsparcia naszej pożegnalnej oprawy, poprzez liczne stawienie się w białej koszulce, oraz z szalem w dłoni w młynie na pierwszym wirażu.
Stwórzmy wspólnie niezapomniany klimat i tym sposobem zamknijmy pewien rozdział w historii ultras na Unii Tarnów.

Do zobaczenia w Jaskółczym Gnieździe,
Prostacy’05 Ultra Brigade

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv