Aktualności

Published on 27 maja, 2022 | by admin

Produkcja flag

Flaga to jeden z najważniejszych atrybutów kibicowskich. Niezależnie od rozmiaru i zastosowania (sektorówki, flagi na płot, machajki/szturmówki), jest to zawsze znak rozpoznawczy, symbol grupy i powód do dumy. Dobrze wykonane (i zadbane!) będą służyć długi czas, wywołując zazdrosne spojrzenia drużyny przeciwnej. Początkowo flagi składały się ze zszytych kawałków materiału (barwówki), który był różnego pochodzenia. Zszywano fragmenty najróżniejszych tkanin, nawet zasłony, byle tylko kolory się zgadzały.

Później nastął czas profesjonalizacji. Zawodowe krawcowe w przerwie między szyciem spódnic naszywały na płótna wzory, napisy, herby. Jednak i ten czas już minął. Flagi szyte, jako drogie i ciężkie (jak one nasiąkały wodą!) przeszły do historii. Mniejszy popyt, ale też mniejsza podaż (coraz trudniej o dobrą krawcową!) flag szytych zastąpił boom na flagi drukowane. Tak, to coś zupełnie innego i na początku bywało uznawane za profanację. Jak to, flaga z drukarki?! Fakt, nie ma tego oldschoolowego klimatu, ale… jaka precyzja!

Nie ma mowy o błędach, niedociągnięciach, krawieckich niedoróbkach. Nic nie odstaje, niczego nie brakuje, nie porównujemy projektu z efektem końcowym, gdyż wydruk z dobrej jakości wzoru daje skutek jak na projekcie. Te same rozmiary, te same odległości, te same proporcje. Dobrze oddane kształty, możliwość uzyskania cienia, przejść tonalnych, mnóstwa kolorów, to jest to! Dziś już nie ma wątpliwości, że duża szczegółowość oddanego wzoru to atut flag drukowanych, którym wszyscy chcą się pochwalić. Skomplikowany herb, wyszukana czcionka, a może… zdjęcie? Tak, na flagach drukowanych to możliwe.

Niezależnie od tego czy szukasz ogromnej flagi, która przykryje cały sektor czy też klasycznej flagi na ogrodzenie, a może zupełnie małych flag na kij, w każdym przypadku druk flag jest dla Ciebie. Odwiedź stronę Faneo.NET, gdzie w sekcji “Druk flag” obejrzysz przykładowe realizacje. Najszybsza produkcja jest z gotowych projektów, ale jeśli nie masz jeszcze wzoru, opisz swoją wizję, a przygotowana zostanie jej wersja komputerowa do akceptacji przed drukiem. Pamiętaj, aby pliki graficzne (wzory, herby, motywy) dostarczać w plikach jak najwyższej rozdzielczości. Im lepsza jakość grafiki, tym lepszy efekt końcowy. Zapraszamy. 🙂


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv