Aktualności

Published on 21 czerwca, 2022 | by admin

Produkcja czapek z daszkiem

Czapki z daszkiem, jako nakrycie głowy chroniące przed słońcem, swoje zastosowanie znalazły już w 1849 roku podczas gry w baseball (stąd ich potoczna nazwa – “bejsbolówki”). Dziś, kiedy wiemy jak istotna jest ochrona przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, trudno znaleźć kogoś, kto letnią porą nie zakrywałby w jakis sposób głowy. Czapka z daszkiem to idealne rozwiązanie. Bejsbolówki nie muszą być jednak nudne, jednokolorowe i “czyste”! Dzisiaj to uniwersalne nakrycie głowy, którego użyć mogą zawodnicy wielu dyscyplin: od tenisistów po golfistów, ale i kibiców, trenerów, działaczy sportowych, jak i piłkarzy po godzinach. 🙂

Tegoroczne lato zapowiada się bardzo upalnie. Dzieci, młodzież oraz dorośli, przebywając na zewnętrz powinni być odpowiednio przygotowani na gorące słońce, grzejące w głowy. Idealnym na to sposobem będą czapki z daszkiem z herbem klubu, które nie tylko ochronią cenne głowy zawodników, którzy stale muszą myśleć o taktyce swojej gry, ale będą również idealnym uzupełnieniem garderoby, sławiąc klub, w którym grają.

Czapki z daszkiem to także idealny pomysł na wszelkiego rodzaju obozy sportowe czy zajęcia wakacyjne dla dzieci. Gry zręcznościowe, wycieczki zawodników klubu sportowego, sprawią więcej radości z czapkami klubowymi na głowach! Bejsbolówki można również wykorzystać jako nagrodę w konkursach.

W Faneo.NET znajdziecie kilka rodzajów czapek z daszkiem: klasyczne bejsbolówki, czapki z płaskim daszkiem (fullcapy). A oba te rodzaje uzupełnione będą haftem herbu drużyny czy logo firmy! W ofercie znajdują się również czapki z daszkiem typu trucker cap (z siatką), które dzięki siatce są przewiewne, odprowadzają wilgoć i pozwalają skórze oddychać. Do produkcji nie wystarczy nic innego jak: herb/logo oraz wskazanie oczekiwanej kolorystyki czapek i ich rodzaju. Zapraszamy!


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv