Bez kategorii

Published on 10 sierpnia, 2022 | by admin

Prematch czy live? Co jest bardziej popularne w 2022

W obliczu wszystkich aktualnych trendów warto bardziej otwarcie mówić o licencjonowanym hazardzie. Zaliczamy do niego również zakłady sportowe, ponieważ ta kategoria wymaga również odpowiedzialnej gry. Warto przyznać, że dziś dla większości początkujących pojęcia takie jak prematch lub live nadal nie są w pełni poznane. Na czym opiera się ich zasada i która z nich jest bardziej popularna w 2022 roku – czytaj dalej!

Najpierw przeanalizujemy główne różnice między tymi dwoma formatami zakładów.

 – Wysokie kursy

Przed meczem bukmacherzy często ustawiają linię szczegółowo, obliczając wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Zakłady bukmacherskie online mają działy analityczne, które obliczają setki ważnych czynników. Po tym procesie, kursy będą się zmieniać tylko od liczby zakładów wszystkich graczy, ale z reguły liczba kursów pozostaje stabilna. W przypadku zakładów na żywo, każde wydarzenie w grze poważnie wpływa na współczynnik kursów. W tym przypadku jest większa szansa na złapanie korzystnego zakładu po najbardziej wysokim kursie.

– Analiza

         W zakładach przedmeczowych szanse na pomyłkę z analizą sytuacji są znacznie większe. Warto przyznać, że statystyki obu drużyn, ich historia spotkań osobistych, a także szereg innych czynników, mogą w ogóle nie wpływać na przebieg gry, ponieważ często sztaby trenerskie mogą mieć zupełnie inny plan gry. W zakładach na żywo można szybko dostosować swoją decyzję, zgodnie z tym scenariuszem, w którym gra się rozwija.

– Dostępność informacji

         W przypadku zakładów na żywo, gracze otrzymują dostęp do większego szeregu informacji. Tabele są automatycznie aktualizowane wraz z postępem gry, a obserwując mecz, użytkownicy mogą szybko dostosować swoje zakłady. Mimo tego, wszystkie wprowadzone zmiany w składach drużyn, zarówno jak i wiele innych czynników o fundamentalnym znaczeniu, są ujawniane dopiero w trakcie gry. A takie informacje mają największą wartość dla udanego zakładu.

       Trzeba przyznać, że zakłady na żywo są zarówno łatwiejsze, jak i trudniejsze dla ich graczy. Z jednej strony gracz widzi mecz i może podejmować decyzje zgodnie z tym, co się dzieje. Ale z drugiej strony niestabilność współczynników sprawia, że zanim zaczniesz skutecznie obstawiać w Live, musisz się nauczysz wyczuwać tą, odpowiednią chwilę. Warto podkreślić, że to przychodzi wyłącznie z doświadczeniem, dlatego dla początkujących graczy będzie to prawdziwym wyzwaniem.

Zakłady na żywo

Najczęściej bettorzy przeprowadzają własna analizę przedmeczową. Opiera się one na znajomości podstawowych informacji o obu drużynach, a także ich aktualnej pozycji w klasyfikacji. Na podstawie takiej analizy przedmeczowej, bettorzy zdają sobie sprawę, że zły start faworyta w meczu może być zjawiskiem tymczasowym. Dlatego ważne jest, aby śledzić grę na żywo, obserwując wszystko, co się dzieje, a potem podejmować odpowiednie decyzje. Chcemy przypomnieć, iż zakłady live Vulkan bet umożliwiają śledzenie wszystkich meczów i gier w różnych kategoriach sportowych. A tabele, jak i także szereg innych zalet, umożliwią szybkie podejmowanie decyzji podczas gry.

       Warto również zrozumieć, że zły początek meczu zawsze wpływa na kursy faworyta. Jeśli zespół nie wystartował dobrze, liczba jego zwycięstwa na żywo wzrośnie. Zakład może stać się najbardziej opłacalny, jeśli zostanie wykonany w odpowiednim momencie. Przede wszystkim, warto jednak pamiętać o odpowiedzialnej grze, ponieważ tylko w ten sposób można czerpać radość ze wsparcia zespołu!


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv