Aktualności

Published on 7 marca, 2017 | by admin

Postępowanie wobec Arki umorzone.

Wojewoda pomorski, Dariusz Drelich, podjął decyzję w sprawie najbliższego meczu Arki z Lechem.

Odpalona pirotechnika przez kibiców Arki Gdynia podczas spotkania z Legią Warszawa była tematem postępowania wojewody pomorskiego, Dariusza Drelicha. Arce groziło rozegranie najbliższego spotkania z Lechem Poznań przy pustych trybunach, jednak we wtorek wojewoda przychylił się do wyjaśnień złożonych przez klub, dzięki czemu uruchomiona mogła zostać sprzedaż wejściówek na mecz zgody, zaplanowany na najbliższy piątek.

Klub jednak po raz kolejny zaapelował do swoich kibiców o zachowanie, które nie będzie powodem sankcji nakładanych na klub.

Po raz kolejny apelujemy do wszystkich kibiców, którym leży na sercu dobro Klubu. Arka cały czas działa w warunkach zagrożenia karą recydywy.

Odpalanie rac, rzucanie przedmiotów na boisko i tym podobne nieodpowiednie zachowanie może być powodem kolejnych bolesnych kar finansowych i zamknięcia trybun. Wszyscy jesteśmy gospodarzami na meczu!

Nie dawajmy pretekstów do karania naszego ukochanego klubu, bo kary dotykają nas wszystkich – KIBICÓW ARKI GDYNIA – możemy przeczytać na oficjalnej witrynie Arki.

Tags: , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv